Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 244
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Ciekawe oprawki

Post autor: wloczykijka »

Zamierzam zmienić swoje okulary i szukam czegoś w klasycznym, ale zarazem stylowym wydaniu. Ostatnio wpadły mi w oko oprawki Wayfarer, które, jak czytałem na Kodano https://kodano.pl/poradnik/wayfarer-opr ... ywood.html , są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych na świecie. Zaintrygowała mnie ich prostota i elegancja, a także fakt, że były i są wybierane przez wiele znanych osobistości. Czy ktoś może podzielić się swoimi doświadczeniami z użytkowania okularów Wayfarer? Jakie są główne zalety i ewentualne wady tych oprawek? Czy uważacie, że są one odpowiednie dla każdego, niezależnie od wieku i stylu życia? Jestem również ciekaw, czy oprawki te są dostępne w różnych kolorach i materiałach.
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

czoko752
Posty: 1073
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Ciekawe oprawki

Post autor: czoko752 »

Obecnie na rynku jest tyle różnych i bardzo ciekawych modeli okularów, dlatego myślę, że dobierzecie coś bez większego problemu. Największy problem pojawia się niestety wtedy, kiedy mamy swoje ulubione oprawki, a przez jakiś mały wypadek się one połamią. Na szczęście są salony optyczne, dla których naprawa okularów piaseczno nie jest żadnym problemem.

ODPOWIEDZ