Igielnik
Posty: 153
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:42 pm

Jakim prezentem sprawiłyście dziecku w świeta radość?

Post autor: Igielnik »

"""Jakim prezentem sprawiłyście dziecku w świeta radość?

Nie mam pomysłu co kupić i tak szukam inspiracji
"""

Tikabum
Posty: 127
Rejestracja: ndz lut 09, 2020 12:37 pm

Re: Jakim prezentem sprawiłyście dziecku w świeta radość?

Post autor: Tikabum »

"""Naszym dzieciakom zawsze największą frajdę sprawiały zabawki w jakiś sposób kreatywne,

wiesz, takie w których one same musiały kombinowac czyli i różne majsterkowe zabawki, i gry logiczne, zręcznosciowe itd.

Im było trudniej tym bardziej dzieci się cieszyły wiedząc, ze wreszcie uda im się znaleźć rozwiązanie.

W tesco gazetka zabawki - tutaj,ostatnio wypatrzyliśmy też właśnie takie mega kreatywne, ambitne rzeczy w fajnych cenach,

oczywiście dopasowane do wieku dziecka a nie jakieś horrendalnie trudne i już mamy pierwsze gifty pod kątem schowania pod choinkę w domu.

Lubimy tak sobie kumulować wcześniej, taniej to wychodzi i nas spokojnie
"""

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Jakim prezentem sprawiłyście dziecku w świeta radość?

Post autor: bonyard »

Zależy co lubi dane dziecko :) moja córka uwielbia kolorowani więc prezent tego typu taniaksiazka/pl/kolorowanki-dla-dzieci-c-5000_5091_5605.html będzie dla niej idealnym rozwiązaniem. Ale rozumiem że nie wszystkie dzieci to lubią więc trzeba mniej więcej się orientować w tym co kto chce dostać

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Jakim prezentem sprawiłyście dziecku w świeta radość?

Post autor: zuzula12 »

Na stronie 24zabawki/pl/sezon-na-przeziebienie-jak-ochronic-swoje-dziecko/ znajdziecie bardzo interesujący artykuł dotyczący ochrony dziecka w okresie sezonu na przeziębienia. Dodatkowo znajdziecie informacje na tematem szumiących zabawek, które w przypadku moich dzieci sprawdzają się bardzo dobrze.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Jakim prezentem sprawiłyście dziecku w świeta radość?

Post autor: mojra »

Moja corka uwielbia malowac, kolorować itd, więc ze wszystkich możliwych prezentow zawsze cieszą ją kolorowanki. Tak się składa, że mamy namiar na stronę kolorowanki24/pl/kolorowanki-dla-dziewczynek/kolorowanki-serce/ gdzie do wydruku są już gotowe obrazki. Zostawiam wam namiar :)

ODPOWIEDZ