welurka
Posty: 20
Rejestracja: czw lut 04, 2021 9:36 am

Re: Prezent dla żony

Post autor: welurka »

"""Dobrym pomysłem jest też obuwie,kobiety kochają dobrej jakości,solidnie wykonane i przede wszystkim modne obuwie.Odwiedzając sklep Tanex możemy wybrać eleganckie szpilki,wygodne czółenka,botki,sandałki.Wszystkie stylowe,dbające o komfort termiczny stóp.

Kolejna para butów w szafie kobiety to kolejne trofeum,kolejne zrealizowane pragnienie.
"""

budowlaniecja
Posty: 145
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:58 am

Re: Prezent dla żony

Post autor: budowlaniecja »

Moja żona w wakacje zgubiła okulary, więc pomyślałem o tej ofercie tu eyewear24.net/product-pol-39655-Okulary-Przeciwsloneczne-Miu-Miu-Core-Collection-Mu-57Ts-1Ab0A7.html To damskie okulary przeciwsłoneczne, znanej marki. Moim zdaniem bardzo eleganckie. A ten kształt oprawek będzie pasował żonie.Tak - to będzie dobry prezent.

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: Prezent dla żony

Post autor: pośrednik »

"""Jeśli mowa o damskich okularach przeciwsłonecznych to zobaczcie tu iokulary/pl/product-pol-19775-Porsche-Design-P8621-B-V878.html

Kobiety nie tylko cenią sobie markowe rzeczy, a też oryginalne kształty, które zwracają na siebie uwagę. Te okulary spelniają te warunki. I na pewno są dobra propozycja na prezent.
"""

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Prezent dla żony

Post autor: tonga »

Myślę, ze warto pomyśleć o jakiejś złotej biżuterii :) Może zerknij na przykład na taki pierścionek z szafirem laru/pl/pierscionki/140-pierscionek-zloty-z-szafirem.html. Jeśli akurat ten nie wpadnie Ci w oko to warto się rozejrzeć, ich oferta jest bardzo rozbudowana. Ceny nie są wygórowane, można tu też liczyć na profesjonalną obsługę i sprawną realizację zamówień.

paździoch
Posty: 102
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:40 am

Re: Prezent dla żony

Post autor: paździoch »

Jeśli wasze żony lubią same sobie robić paznokcie, to może by im tak kupić zestaw lakierów do paznokci? Są takie gotowe w sklepie nails/pl/ i również moja żona taki zestaw ode mnie dostała.

majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: Prezent dla żony

Post autor: majsterka »

U mnie bizuteria pojawia się codziennie, ponieważ bardzo lubie konkretne naszyjniki czy kolczyki. Widziałam już tutaj ankabizuteria/pl/5-bizuteria , bardzo ładną biżuterie. A do takiego noszenia bez okazji nadaje się delikatna biżuteria która delikatnie podkreśli naszą urodę.

Pono
Posty: 56
Rejestracja: śr lut 19, 2020 2:25 pm

Re: Prezent dla żony

Post autor: Pono »

Mężowie znają swoje żony najlepiej, więc nie powinni mieć problemu z wyborem prezentów dla nich. W życiu niestety bywa inaczej. Niby znają swoje żony, ale nie umieją się domyślać i szukają podpowiedzi. No to podpowiadam. Kobiety lubią nowe, ładne zapachy nie koniecznie podobne do tych, które mają w swojej toaletce. Polecam ciekawe nuty zapachowe z Perfumy na Złotej.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Prezent dla żony

Post autor: zuzula12 »

"Według mnie biżuteria to bardzo dobry pomysł na prezent. Co o tym sądzicie?



opieka it
"

IgnacyK
Posty: 28
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:09 am

Re: Prezent dla żony

Post autor: IgnacyK »

Niedawno sam musiałem podarować swojej siostrze prezent na urodziny i ostatecznie wybór padł na naszyjnik pozłacany, który możecie znaleźć na sadva/pl/pl/35-naszyjniki-pozlacane :)

Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Re: Prezent dla żony

Post autor: wloczykijka »

Może taka biżuteria dla kobiet ? Wiem, że nie jest to zbyt oryginalny pomysł, ale uważam, że taka biżuteria jest naprawdę piękna. Nie znajdziecie nigdzie indziej takich produktów. Ja systematycznie kupuję coś z tego zakresu dla dziewczyny i jest zawsze bardzo zadowolona.
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

ODPOWIEDZ