IgnacyK
Posty: 28
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:09 am

Prezent dla żony

Post autor: IgnacyK »

Jakie kosmetyki warto kupić żonie, która uwielbia się malować? Jakie marki polecacie?

Kobietaewka77
Posty: 26
Rejestracja: czw paź 29, 2020 3:51 pm

Re: Prezent dla żony

Post autor: Kobietaewka77 »

Ja powiem solidarnie z kobietami, jeśli lubi się malować to lepiej nie ryzykować, bo pewnie ma swoje ulubione i sprawdzone. Ja bym zainwestowała w biżuterię i tez będzie szczęśliwa, a kto wie, czy nie bardziej. Fajna znajdziesz na Jubiler Korn, zwróć uwagę na to co ma dotychczas i co najczęściej nosi. Czy to jest duża biżuteria, czy raczej cos delikatnego, srebro złoto, jakie kamienie lubi kolory czy raczej białe, na pewno cos wybierzesz.

czoko752
Posty: 1023
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Prezent dla żony

Post autor: czoko752 »

Dla mojej żony ja zazwyczaj zamawiam w prezencie kosmetyki bo zawsze jak pytam co chce to mówi że właśnie to. Także jest zadowolona, tutaj eveline/pl/makijaz/usta/pielegnacja-ust właśnie wybieram dla niej cos do pielęgnacji ust bo sobie zażyczyła teraz.

Awatar użytkownika
Zwierzchny948
Posty: 5
Rejestracja: czw lis 26, 2020 1:04 am

Re: Prezent dla żony

Post autor: Zwierzchny948 »

Faktycznie całkiem ciekawa propozycja. Warto z niej skorzystać?
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.

Domis3223
Posty: 29
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:16 pm

Re: Prezent dla żony

Post autor: Domis3223 »

Fajnym prezentem dla żony jest biżuteria, ładna sukienka lub zegarek. Ja bym postawiła na zegarek, ale to nie ma większego znaczenia co wybierzecie ważne jednak jest aby prezent nie był czymś praktycznym czego ona potrzebuje, tylko czymś, czego sama by sobie nie kupiła. Jeżeli chodzi o zegarki, to duży wybór fajnych, znajdziecie w sklepie Monsters. Zajrzyjcie na stronę, a na pewno cos wpadnie wam w oko i wybierzecie cos, co pasuje do żony.

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Prezent dla żony

Post autor: Monika »

Moim zdaniem dobrym pomysłem na prezent dla żony będzie jakiś ładny, wyjątkowy perfum ;) Na stronie internetowej francuskieperfumy/pl/ znajdziecie bardzo szeroki wybór takich zapachów, polecam więc się tam rozejrzeć :)

Bajeczna
Posty: 23
Rejestracja: sob lis 14, 2020 12:37 pm

Re: Prezent dla żony

Post autor: Bajeczna »

"""Twoja żona to zapewne kobieta z klasą,lubiąca modę i znająca się na najnowszych trendach,dlatego też ucieszy się, gdy dostanie od ciebie torebkę z kolekcji Dare! Collection marki ADAM BARON adam-baron/pl/dla-niej/dare-collection

Torebki te są wyjątkowe,mają nowoczesny design,szyte są ręcznie z naturalnych skór bydlęcych,w polskiej manufakturze.
"""

Kasieńka
Posty: 92
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:45 pm

Re: Prezent dla żony

Post autor: Kasieńka »

Jeżeli Twoja żona lubi nowoczesne gadżety a przy okazji jest aktywna fizycznie to wydaje mi się, że super pomysłem będzie zakup smartwatcha. Ja sama w planach mam zakup modelu magazyn.ceneo/pl/artykuly/amazfit-pop-pro-specyfikacja . Po przeczytaniu specyfikacji i tego co ma do zaoferowania z pewnością będziesz chciał kupić go żonie :)

Milena
Posty: 57
Rejestracja: pn sie 17, 2020 6:19 pm

Re: Prezent dla żony

Post autor: Milena »

Zerknij na stronę topowedodatki/pl/ . Według mnie cały asortyment jest godny uwagi. Znajdziesz tam nie tylko biżuterię ze stali szlachetnej, srebrną, platerowaną złotem ale także torebki, okulary przeciwsłoneczne, chusty, szale, a nawet różne dodatki do pokoju dziecięcego. Naprawdę jest w czym wybierać.

Kreśka
Posty: 111
Rejestracja: czw lut 11, 2021 11:07 am

Re: Prezent dla żony

Post autor: Kreśka »

A kojarzysz może takie bransoletki celebrytki ? Moim zdaniem warto sobie poszukać takich bo to do każdej kobiety pasuje i wydaje mi się, że to dobry prezent.

ODPOWIEDZ