majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: Prezent dla żony

Post autor: majsterka »

Ja jestem właśnie na etapie szukania prezentu dla żony. Myślę że może jakąś biżuterie fajnie by było jej kupić. Podobno coś takiego spodoba się każdej kobiecie. A dawno nic w tym stylu jej nie kupowałem. Poradźcie mi czy np. srebrny naszyjnik z jakimś kamieniem byłby ok? Bo znalazłem taką strone ankabizuteria/pl/6-kolczyki i wydaje mi sie że ładnie to tam wygląda ale jakby jakaś kobieta chciała zerknąć i mi pomóc wybrać coś sensownego to będę mega wdzięczny. Nie jestem najlepszy w takich prezentach a chciałbym sprawić jej przyjemność.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Prezent dla żony

Post autor: zuzula12 »

"Czy biżuteria będzie dobrym pomysłem na prezent na 40 urodziny dla żony?



złocone zaproszenia ślubne
"

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Prezent dla żony

Post autor: Bigi12 »

Myślę że żonie kup naturalne kosmetyki bo są najlepsze a wcale nie kosztują więcej niż te zwykłe jeśli znajdziesz dobry sklep. Świetną ofertę produktową ma ten sklep adkosmetyki.store/ gdzie znajdziesz produkty do pielęgnacji włosów, twarzy i reszty ciała. Wszystko najwyższej jakości i w najniższej cenie dostępne od ręki.

destruction
Posty: 60
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:00 pm

Re: Prezent dla żony

Post autor: destruction »

A może powinieneś zastanowić się nad zakupem bransoletki albo kolczyków ze stali chirurgicznej? Tego typu biżuteria jest teraz bardzo modna i coraz więcej kobiet decyduje się na jej zakup. Ja swojej żonie kupiłem kolczyki ze sklepu elori/pl/ - kosztowały niecałe 60zł, a wyglądają bardzo ładnie. Daj znać, czy Ci się podobają i na co się w końcu zdecydowałeś.

Milusińska
Posty: 13
Rejestracja: śr lut 10, 2021 11:06 pm

Re: Prezent dla żony

Post autor: Milusińska »

A może jakieś fajne kosmetyki? siostrze ostatnio kupiłam z bielendy krem przeciwzmarszczkowy dla kobiet dojrzałych 40,50,60 plus linii royal bee elixir bardzo mi odpowiada ładnie pachnie i szybko się wchłania . Myśle że Twojej żonie też się spodobają

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Prezent dla żony

Post autor: mrozek »

Myślę, że mogą Was zainteresować także gadżety do pielęgnacji - takie jak na przykład aplikator do sztucznych rzęs. Te znajdziecie w ofercie tej drogerii internetowej: darmarsklep/pl/aplikatory/aplikator-do-sztucznych-rzes-na-pasku-peseta . Polecam zapoznać się bliżej z ofertą tego sklepu online.

papilotka
Posty: 150
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:47 am

Re: Prezent dla żony

Post autor: papilotka »

No ja tez uwazam, ze fajnym prezentem moglyby byc jakies kosmetyki. Bielenda ma sporo fajnych serii mi sie swietnie sprawdza ta złote ceramidy

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Prezent dla żony

Post autor: bebefa »

Hm, a co powiecie na takie figlemigle.eu/40-cukierki-twarde cukierki twarde? Moja żona to uwielbia się w nich rozsmakowywać i nie będę jej żałował. Czekam na paczkę, bo już zamówiłem. Chodzi mi o to, żeby w Walentynki naprawdę fajnie ją zaskoczyć. Dlatego myślę, że fajnym pomysłem będzie właśnie taka paczka, plus na przykład również porządny zegarek, jakiego jeszcze nie miała.

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: Prezent dla żony

Post autor: pośrednik »

Moja żona uwielbia pierścionki Ma już sporą kolekcję. Ale jak chcę by prezent jej sprawił przyjemność, to musi to być nowy pierścionek. Mam nadzieję że dokonałem dobrego wyboru. Bo mi spodobał się pierścionek Celebrate z żółtym kryształem - pozłacany.

budowlaniecja
Posty: 145
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:58 am

Re: Prezent dla żony

Post autor: budowlaniecja »

Ja dla mojej żony szukałem prezentu na Dzień Kobiet i trafiłem na świetnie zaopatrzony sklep a w nim taką propozycja smaczajama/pl/pl/p/Szampan-Charles-VII-Blanc-de-Blancs-GIFT-BOX-Francja-0%2C75l/6359 Moja żona lubi dobre szampany. A ten jest o blado-złotym kolorze i aromacie owoców gruszki i liczi. Idealny na specjalne okazje czyli też na Dzień Kobiet.

ODPOWIEDZ