RobertOsm
Posty: 61
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:09 am

Trądzik

Post autor: RobertOsm »

Jakie preparaty polecacie na leczenie trądziku?

Raksima
Posty: 42
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 12:05 pm

Re: Trądzik

Post autor: Raksima »

Podobo antykoncepcja moze swietnie zadziałac na tradzik ?

Mirka44
Posty: 9
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 12:09 pm

Re: Trądzik

Post autor: Mirka44 »

Zgadza sie mnie bardzo pomogła, wcześniej nic nie działało. Jak poszłam do ginekologa po antykoncepcję to faktycznie bardzo mi pomogły pigułki na trądzik, zresztą od kiedy zaczęłam stosować belarę to i pms przestał mi dokuczać, miesiączki nie sa już tak dokuczliwe. Kiedyś to był straszny koszmar. Teraz mam spokój.

Kreśka
Posty: 111
Rejestracja: czw lut 11, 2021 11:07 am

Re: Trądzik

Post autor: Kreśka »

Wiesz co, taka codzienna pielęgnacja jest bardzo ważna. Ja odkąd codziennie rano i wieczorem stosuje kosmetkyi Blueberry C-TOX z bielendy to naprawdę widzę ogromną poprawę

welurka
Posty: 20
Rejestracja: czw lut 04, 2021 9:36 am

Re: Trądzik

Post autor: welurka »

Żeby pozbyć się trądziku,warto nie tylko działać na niego od zewnątrz,ale wspomagać walkę z nim też od wewnątrz.Dobrym sposobem na piękną skórę,na wygraną z trądzikiem i bliznami po nim są nutrikosmetyki.Są to specyficzne i bardzo pomocne suplementy diety.Dostępne są w postaci kapsułek,tabletek,saszetek,dostarczają do organizmu mnóstwo witamin,minerałów,ale też żelazo,krzem,cynk,które pomagają pozbyć się wszelkich niedoskonałości skóry.By dokładniej poznać ich działanie,zachęcam poczytać artykuł na tantus/pl/jak-dzialaja-nutrikosmetyki/

Raksima
Posty: 42
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 12:05 pm

Re: Trądzik

Post autor: Raksima »

Mnie na trądzik faktycznie pomogła antykoncepcja antykoncepcjanamiare/pl/dwuskladnikowa-tabletka-antykoncepcyjna-a-tradzik/ wczesniej praktycznie moja cera była nie do ogarnięcia. Nie pomagało kompletnie nic i mogłam nie wiem jak mocno o nią dbać i taki nic nie wychodziło z tej całej pielegnacji.... Antykoncepcja sie uporała z trądzikiem w trzy miesiące, wiedomo potem jeszcze były przebarwienia ,ale teraz nawet nie ma sladu.

Kasieńka
Posty: 92
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:45 pm

Re: Trądzik

Post autor: Kasieńka »

Ja polecam peelingi. Miałam wielkie problemy z trądzikiem, nawet zaczęły pojawiać się blizny. Siostra zabrała mnie na zabieg do kn-estetic/pl/zabiegi/peelingi/ i obecnie mogę cieszyć się idealnie gładką cerą. Polecam każdej dziewczynie, która ma podobne problemy skórne.

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Trądzik

Post autor: milena49 »

Skóra trądzikowa wymaga specjalnej troski. Warto o nią dbać codziennie, a nie tylko podczas specjalistycznych zabiegów. Bardzo fajne efekty daje stosowanie Betula Tar od Aurumaris. Tutaj aurumaris.eu/produkt/oczyszczajace-przeciwzapalne-platki-mydlane-betula-tar-100ml/ macie ten produkt. Betula Tar zawiera ekstrakt dziegciu brzozowego. Ekstrakt ten ma działanie antyseptyczne, dezynfekujące i keratolityczne. Wiórki przeznaczone są do codziennego stosowania - pomagają zredukować wypryski, wyrównać koloryt skóry.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Trądzik

Post autor: zuzula12 »

Często problemy trądzikowe biorą się ze źle dobranego kremu i tak własnie było u mnie. Z racji tego że mam sucha skóra cieżko dobrać odpowiedni krem. Jednak po przeczytaniu artykuły na ich stronie stwierdziłam że zamówię u nich krem i jestem bardzo zadowolona. Polecam

Milusińska
Posty: 13
Rejestracja: śr lut 10, 2021 11:06 pm

Re: Trądzik

Post autor: Milusińska »

U mojej siostry sprawdzają sie kosmetyki z bielendy . Kaśka dzięki nim wygląda ładnie a trądzik jest łagodniejszy

ODPOWIEDZ