marina
Posty: 40
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:33 pm

Re: Badanie diagnostyczne

Post autor: marina »

Czasem warto wykluczyć poważne schorzenia, dlatego tak ważna jest diagnostyka. Mojego męża czeka biopsja prostaty ale nie ma żadnych niepokojących dolegliwości. Po prostu lekarz zalecił takie badanie i trzeba je wykonać. Po nim obydwoje mam nadzieję, będziemy spokojniejsi. Przed takim zabiegiem dobrze jest poczytać, na czym on dokładnie polega żeby się niepotrzebnie nie stresować. Gdyby nawet coś się działo to można w porę zacząć odpowiednie leczenie.

paździoch
Posty: 102
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:40 am

Re: Badanie diagnostyczne

Post autor: paździoch »

Co do badania diagnostycznego ginekologicznego, to wpadnij do gabinetu dr Barbary Blicharczyk, przyjmuje na ul. Szpitalnej 2 w Kołobrzegu. Zaopiekuje isę Tobą od a d z. Jak dla mnie to jedyna i zaufana ginekolog w okolicy jaką znam. Warto jej zaufać, bo babka ma mega podejście i bardzo sie angażuje w każdego pacjenta.

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Badanie diagnostyczne

Post autor: Monika »

O szeregu badań trzeba również pamiętać w czasie ciąży ;) Sądzę, że każda przyszła mama powinna zajrzeć do specjalnego kalendarza na stronie internetowej mustela/pl/mustela-blog/19-tydzien-ciazy-kalendarz-ciazy. Ciąża została tam dokładnie opisana, tydzień po tygodniu, przedstawione zostały również badania, jakie należy w poszczególnych tygodniach wykonać ;)

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Badanie diagnostyczne

Post autor: Bakeneko »

Ja od siebie moge polecić dom seniora podtopolami.eu Mają bardzo dobrą opiekę i świetne warunki dla osób starszych. Moja babcia bardzo chwaliła sobie pobyt w tym miejscu. Zwłaszcza jak macie problemy z seniorami.

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Badanie diagnostyczne

Post autor: tonga »

Ja jestem obecnie w trakcie badań ponieważ od kilku miesięcy staramy się z mężem o dziecko i niestety te starania póki co nie przynoszą efektu :( Zaczęłam już nawet czytać na temat niepłodności u kobiet i znalazłam ten wpis gyncentrum/pl/blog/pl/kobieca-nieplodnosc-w-pigulce-przyczyny-objawy-diagnostyka-leczenie. Ogólnie jeśli szukacie wysokiej klasy specjalistów, którzy mają doświadczenie w leczeniu niepłodności to na pewno warto zgłosić się do Gyncentrum.

Safira
Posty: 48
Rejestracja: pt sty 29, 2021 11:07 pm

Re: Badanie diagnostyczne

Post autor: Safira »

Jak mamy jakiś problem natury kobiecej to warto iść do swojego lekarza ginekologa i on z pewnością skieruje nas na odpowiednie badania. Kobiety ogólnie robią podstawowy błąd, że się nie badają. A jednak ten przynajmniej raz na rok te wizyty powinny być antykoncepcjanamiare/pl/kalendarz-ginekologiczny-jakie-badania-nalezy-wykonywac/ To jest bardzo ważne aby o tym pamiętać.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Badanie diagnostyczne

Post autor: zuzula12 »

Chciałabym wam polecić sklep medyczny gdzie dostępnych jest wiele sprzętów medycznych i urządzeń. Wózki inwalidzkie też znajdują się w ich ofercie. To jeden z największych importerów i dystrybutorów sprzętów medycznych w Polsce. Sprawdźcie na ich stronę.

papilotka
Posty: 150
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:47 am

Re: Badanie diagnostyczne

Post autor: papilotka »

ja wlasnie dzieki temu, ze regularnie wykonuje badania, dowiedzialam sie , ze mam problemy z sercem i moglam sie zglosic do poradni specjalistycznej multimedplus/pl/specjalizacje/kardiologia/ wlasnie jestem w trakcie leczenia

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Badanie diagnostyczne

Post autor: grażynka011 »

Właśnie kilka miesięcy temu zapisałam się do bardzo dobrej kliniki jaką jest parens/pl/ . Wcześniej miałam duże problemy z zajściem w ciąże, a lekarze z innych klinik rozkładali ręce. Dopiero w klinice Parens w końcu udało mi się uzyskać ciążę i to z jednego zarodka.

Luza
Posty: 80
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:41 pm

Re: Badanie diagnostyczne

Post autor: Luza »

Myślę, że jeśli chodzi o diagnostykę to warto sięgać także po metody alternatywne. Jedną z takich nowoczesnych metod jest biorezonans. W Warszawie jest autoryzowany gabinet wykonujący taką diagnostykę, o tutaj biorezonans-mokotow/pl/ . Skutecznie, bezboleśnie. Testy te pozwalają na dokładne określenie patologicznych zmian w organizmie oraz substancji go obciążających. Warto sprawdzić moim zdaniem.

ODPOWIEDZ