deborah
Posty: 582
Rejestracja: pt sie 28, 2020 11:59 am

Badanie diagnostyczne

Post autor: deborah »

Muszę wykonać badania diagnostyczne Kraków. Jaką przychodnię możecie mi polecić?

anya
Posty: 138
Rejestracja: wt cze 30, 2020 1:51 pm

Re: Badanie diagnostyczne

Post autor: anya »

Jak chcesz się dowiedzieć, jakie badania warto wykonać sobie po 30stce to tutaj dietly/pl/blog/badania-kontrolne-po-30-mezczyzni możesz sobie poczytać. Dowiesz się tam, które są w szczególności najistotniejsze badania.

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Badanie diagnostyczne

Post autor: erica »

Natomiast tutaj neomedica/pl/oferta/specjalizacje/medycyna-pracy/ też wykonacie też najróżniejsze badania, nawet do medycyny pracy. W każdym razie warto robić sobie badania i być na bieżąco ze swoim standem zdrowia. Dzisiaj jest to naprawdę bardzo ważne.

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Badanie diagnostyczne

Post autor: synia »

Takie badania można również wykonać w ramach pakietu medycznego. Pomyślcie o tym. Można w ten sposób naprawdę wiele zaoszczędzić. Tutaj mediccentre/pl/ macie namiar na stronę, gdzie znajdziecie wiele ciekawych propozycji w tym zakresie. Warto się tam na spokojnie rozejrzeć i wybrać rozwiązania dopasowane do swoich potrzeb.

mery
Posty: 67
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:25 am

Re: Badanie diagnostyczne

Post autor: mery »

pewnie tak ale ja musiałam zrobić sonovaginografię a na takie badanie można sie umówić do szpitala medicover, zalecił mi je mój ginekolog kiedy opowiedziałam mu o swoich objawach i problemach z miesiączkami

aksamitna
Posty: 40
Rejestracja: wt sty 19, 2021 12:19 pm

Re: Badanie diagnostyczne

Post autor: aksamitna »

Ja mam już swoich lekarzy do których chodzę na badania, czy po prostu kontrole lub jak mam jakiś problem. Ostatnio nawet mój ginekolog sam mnie wzywał do siebie, bo miałam złe wyniki cytologii. Przeraziłam się, bo oczywiście sama wmawiałam sobie wszystko najgorsze. Miałam zalecone kolejne badania, ale mimo wszystko i tak miałam też używać żel papilocare żeby odbudowywał niewielkie uszkodzenia błony śluzowej szyjki macicy i pochwy.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Badanie diagnostyczne

Post autor: Bakeneko »

Mnie to ostatnio dość mocno bolały plecy, okazało się, ze to od nerek, poszłam do szpitala mazovia i okazało się, ze to kamienie na nerkach, usunięto mi je metoda ESWL, no i jest już dobrze, czuję się ok, tylko musze jeszcze diete trzymać.

wąż
Posty: 89
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Badanie diagnostyczne

Post autor: wąż »

Cóż wiem jaki to problem jeżeli chodzi o badania, teraz wszystko załatwia się telefonicznie... masakra. Dobrze, ze jeszcze w panoramie radzymin normalnie przyjmują pacjentów.

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: Badanie diagnostyczne

Post autor: matea »

ja na takie okresowe badania krwi chodzę zawsze do przychodni Medivita w Warszawie ( na Mokotowie na ulicy Rejtana 15 ). Mają tu też lekarza medycyny pracy, który jest okulistą. Plus za profesjonalną obsługę pacjenta, szybkie terminy. Na miejscu jest nawet stomatolog, można się też umówić na pobranie krwi.

morowiec
Posty: 48
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:04 pm

Re: Badanie diagnostyczne

Post autor: morowiec »

W ostateczności, gdy nie mamy innego wyjścia warto zwrócić się o tego rodzaju pomoc. W piotrkowie kujawskim funkcjonuje podtopolami.eu To zaufana placówka, której pracownicy bardzo dbają o mieszkańców, więc żyje im się naprawdę dobrze

ODPOWIEDZ