morowiec
Posty: 48
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:04 pm

Re: Witamina C

Post autor: morowiec »

ja korzystam z suplementów na pamięc najlepsza i najbardziej konkretna oraz solidna opcja... co sadzicie ? takie suplementy kupiłam na labosal/pl/active-mind/

wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: Witamina C

Post autor: wesołek »

A no wiadomo, że bardzo ważne jest to aby starać się dostarczać naszemu organizmowi najpotrzebniejszych witamin, niezbędnych do jego prawidłowego rozwoju. I tak też nie zapominajmy, że witamina d3 jest także bardzo istotna . Dlatego też w każdym wieku powinno się raz na jakiś czas dostarczyć troszkę tej witaminy.

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Witamina C

Post autor: bonyard »

Oczywiście, że witamina C w diecie jest niezbędna i najwięcej jej zawierają owoce i warzywa. Dlatego taka wyciskarka kuvings w kuchni by się przydała, by dostarczać do organizmu odpowiednią dawkę wit. C

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Witamina C

Post autor: matys »

W dużej mierze zastanawiam się nad tym, co zrobić, jeśli chodzi ogólnie o przyjmowanie tej witaminy. Niedobór szkodzi, ale podobno i nadmiar także. Z jednej strony ludzie mówią, że chroni przed przeziębieniami i że syrop bronchostop na kaszel może nie być potrzebny, a z drugiej strony, że jednak może wręcz prowadzić do grypy. To jak z tym wszystkim jest?

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Witamina C

Post autor: zuzula12 »

Ja polecam mieć w swojej apteczce taki produkt jak ten produkt isla wiemycozdrowe/pl/isla to pastylki, które łagodzą ból gardła czy chrypkę. Ja mam ten produkt i od lat stosuję. U mnie się sprawdza i wam też polecam.

ODPOWIEDZ