Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Gdzie kupić kosmetyki?

Post autor: wloczykijka »

Może ktoś z was wie, gdzie mogę kupić w miarę dobrej cenie kosmetyki? Długo się zastanawiam nad takimi zakupami i szukam naprawdę dobrego sklepu. Wczoraj wieczorem znajoma poleciła mi tą stronę https://dyskontkosmetyczny.pl/ . Co o niej sądzicie? Z tego co widzę to jest tam całkiem spory wybór. Dajcie znać.
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Gdzie kupić kosmetyki?

Post autor: bebefa »

O, fajnie, że się takimi produktami będziecie w ogóle zajmować, bo ja też mam wam do pokazania fajną drogerię. Nazywa się Perfumesco perfumesco/pl/naturalne-kosmetyki-do-stylizacji-wlosow i ja na pewno już kiedyś Wam o niej pisałam. To świetne miejsce, z bardzo dużą ilością różnego rodzaju produktów. Na pewno Wam się wszystkim sprawdzi.

czoko752
Posty: 1027
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Gdzie kupić kosmetyki?

Post autor: czoko752 »

Ja kosmetyki polecam ci zamawiać internetowo bo takie sklepy często mają wyprzedaże, więcej też asortymentu mają niż stacjonarne zazwyczaj. Tutaj eveline/pl/pielegnacja-twarzy/rodzaj-produktu/kremy-na-noc masz kremy na noc do twarzy które są skuteczne i mi pomogły poprawić kondycję skóry.

piotrowska
Posty: 170
Rejestracja: pt lut 12, 2021 1:24 pm

Re: Gdzie kupić kosmetyki?

Post autor: piotrowska »

Ja tak samo zamawiam przez internet bo tak najwygodniej i najbezpieczniej. Poza tym w tej ekodrogeria/pl/ drogerii są moje ulubione naturalne kosmetyki i nie tylko. Jest tu poza kosmetykami też sporo artykułów ekologicznych i dla alergików, które też tu chętnie kupuję

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Gdzie kupić kosmetyki?

Post autor: milka »

Bardzo fajne naturalne kosmetyki bez problemu kupisz tutaj madlensklep/pl/pol_m_MAKIJAZ-152.html To internetowa drogeria z błyskawiczną dostawą i bardzo dobrymi cenami. Ja właśnie zastanawiam się nad nowymi kosmetykami do makijażu. Chcę zacząć się malować na co dzień.

zuzula12
Posty: 1612
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Gdzie kupić kosmetyki?

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu internetowego z kosmetykami, to co powiecie na eveline/pl/paznokcie/pielegnacja-paznokci ? Produkty Eveline cieszą sie bardzo pozytywną opinią wśród klientów, a na stronie można trafić na liczne promocje.

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Gdzie kupić kosmetyki?

Post autor: tonga »

"
Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu internetowego z kosmetykami, to co powiecie na eveline/pl/paznokcie/pielegnacja-paznokci ? Produkty Eveline cieszą sie bardzo pozytywną opinią wśród klientów, a na stronie można trafić na liczne promocje.
[/quote]


ja często robię zakupy w ich sklepie internetowym :) a dodatkowo uważam, ze ich odżywki są jednymi z lepszych na rynku. Ja lubię zwłaszcza tą SOS, z wapniem i kolagenem w składzie. Jest skuteczna do tego działa łagodnie dlatego jest odpowiednia nawet dla mocno zniszczonych paznokci.
"

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Gdzie kupić kosmetyki?

Post autor: mrozek »

Zajrzyj także tutaj: a-manada/pl/bezsennosc/nervosol-sen-20-tabletek-dlugi-termin-waznosci . Jest to świetnie wyposażona apteka internetowa. W ich ofercie na pewno znajdziesz coś dla siebie.

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Gdzie kupić kosmetyki?

Post autor: milena49 »

Fajną opcją jest drogeria internetowa. Możesz zamówić kosmetyki z bezpośrednią dostawą do domu. Tutaj masz taką drogerię drogeria/pl/ . Asortyment jest szeroki i bez problemu znajdziesz to czego szukasz. Plusem są też ceny - jest taniej niż w sklepach stacjonarnych. A do tego zawsze są jakieś ciekawe promocje.

mojra
Posty: 650
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Gdzie kupić kosmetyki?

Post autor: mojra »

Zazwyczaj w rossmanie :) I nie wiem jak wy, ale ja korzystam z promocji. DZięki stronie blix/pl/sklep/rossmann zawsze mam dostęp do aktualnych promocji, więc wszystko kupuję z rabatem.

ODPOWIEDZ