Milena
Posty: 57
Rejestracja: pn sie 17, 2020 6:19 pm

Męskie kurtki

Post autor: Milena »

Czekałam z niecierpliwością na przedświąteczne cenowe okazje, żeby kupić mężowi jakąś fajną modna kurtkę. No i oczywiście znalazłam mega ofertę wyprzedaży w tym sklepie fashionpolska/pl/kurtki-meskie/wyprzedaz . Sami zobaczcie, jaki bogaty jest asortyment i dobrej jakości odzież. Naprawdę jest w czym wybierać.

Betka89
Posty: 49
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:16 pm

Re: Męskie kurtki

Post autor: Betka89 »

Szukając ładnej i wysokiej jakości ubrań dla faceta polecam zajrzeć tutaj - dstreet/pl/pol_m_Odziez-Meska_Bluzy_Z-kapturem-1612.html Znalazłam tam wiele fajnych ciuchów, spośród których będę chciała wybrać coś mężowi na prezent. On akurat nie lubi sobie kupować ubrań, więc na pewno ucieszy się, jak dostanie ode mnie coś na co dzień i do pracy.

gierka
Posty: 67
Rejestracja: czw sie 13, 2020 12:19 pm

Re: Męskie kurtki

Post autor: gierka »

Witam. Skoro mowa o męskich ubraniach to jak szukałam czegoś dla siebie to przy okazji trafiłam na tę stronę denley/pl/pol_m_Odziez-meska_Kamizelki-meskie_Bezrekawniki-z-kapturem-16173.html na której to mają takie kamizelki męskie. I tak się zastanawiam czy w ogóle panowie jeszcze noszą takie kamizelki? Jak uważacie?

paździoch
Posty: 102
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:40 am

Re: Męskie kurtki

Post autor: paździoch »

Ja ogólnie lubię chodzić w kurtce skórzanej. Zawsze pod spodem mam po prostu koszulę i fajnie się to prezentuje. W sklepie meskagarderoba/pl/ niedawno też kupiłem kilka nowych koszul, bo te moje stare to już przydałoby się wywalić.

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Męskie kurtki

Post autor: Monika »

Jeśli interesują Was markowe męskie kurtki, to polecam zajrzeć do outletu internetowego pepegi.eu/pol_m_Mezczyzni_Odziez-_Kurtki-187.html. Mają tam naprawdę duży wybór takiej odzieży po całkiem atrakcyjnych, niewygórowanych cenach ;) Jestem przekonana, że każdy z Was znajdzie tam coś dla siebie ;)

evie
Posty: 126
Rejestracja: sob sty 30, 2021 9:29 am

Re: Męskie kurtki

Post autor: evie »

A interesują was może ubrania sportowe męskie ?? Nie wiem jak u was, ale mój facet woli się ubierać zdecydowanie na sportowo. tak mu wygodnie i dobrze się w takich ubraniach czuje, zresztą muszę też przyznać, że bardzo dobrze w nich wygląda :) Teraz jest taki wybór, że można się naprawdę fajnie ubrać za niewielkie pieniądze.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Męskie kurtki

Post autor: Bakeneko »

ja jeszcze teraz kupiłam czapka z daszkiem dla dzieckasklep.kochamczapki/pl/pl/parameters/z-daszkiem-2384.html bo często wychodzimy na spacer... a dobrze wiemy jak to wyglada... jest wiatr i jest zimno jeszcze

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Męskie kurtki

Post autor: milena49 »

Teraz dość zimno jest więc do każdej kurtki warto kupić pasujące akcesoria, jak rękawiczki czy czapka. No i coś na szyję. Jeśli nie tradycyjny szalik to tego typu panpablo/pl/pol_m_Black-Friday_Marki_Buff-858.html komin. Ciepły, funkcjonalny i stylowy dodatek. Idealny zarówno dla panów, jak i dla pań.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Męskie kurtki

Post autor: zuzula12 »

"Jak często robicie zakupy w sklepach internetowych i dlaczego?



biuro detektywistyczne
"

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Męskie kurtki

Post autor: mojra »

Idzie wiosna, także moim zdaniem to nie czas na kupowanie kurtek. Lepiej kupić sobie ciepłą bluzę - na chłodne wieczory będzie w sam raz. Widziałam, ze w sklepie cropp/com/pl/pl/chlopak/clothes/bluzy mają spory wybór bluz dla facetów. A nie od dziś wiadomo, że Cropp ma super jakość ubrań.

ODPOWIEDZ