Milena
Posty: 57
Rejestracja: pn sie 17, 2020 6:19 pm

Mammografia

Post autor: Milena »

Moja przyjaciółka niedługo ma urodziny i chciałabym podarować jej coś wyjątkowego. Wiem, że przymierzała się do badań mammograficznych ale jakoś do tej pory ich nie zrobiła. Zastanawiałam się, czy taki pakiet medyczny byłby trafionym upominkiem. Okazuje się, że to rewelacyjny pomysł. Utwierdził mnie w tym przekonaniu i decyzji wpis na portalu dla kobiet My-V. To naprawdę doskonała strona.

Safira
Posty: 48
Rejestracja: pt sty 29, 2021 11:07 pm

Re: Mammografia

Post autor: Safira »

To na pewno będzie dobry pomysł ,wiele kobiet całkowicie lekceważy sobie wizyty u ginekologa. A tak być nie powinno. Jest mnóstwo chorób kobiecych antykoncepcjanamiare/pl/kobiece-choroby-i-schorzenia-ktore-wystepuja-najczesciej/ które mozna wyleczyć stosując profilaktyczne wizyty u lekarza. Sama chodze na wizyty co 6 miesiecy. Staram sie dbac o siebie.

zuzula12
Posty: 1633
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Mammografia

Post autor: zuzula12 »

Takie badania są bardzo ważne. Nie zapominajmy o tym i się badajmy. Przy okazji chciałabym wam polecić sklep medyczny platformaratownicza/pl/14-defibrylatory tutaj jest dostępny najlepszy sprzęt i akcesoria medyczne. Sprawdźcie na to i się zapoznajcie z cała ich ofertą.

ODPOWIEDZ