majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Urodziny córki

Post autor: majsterka »

Zastanawiamy się nad zorganizowaniem urodzin dla mojej drugiej córki , nie bardzo wiem co mogłoby być dobrym pomysłem. Szukałam już różnych inspiracji w takich miejscach jak to urodzinydzieciaka/pl/ ale wybór jest duży i nie wiem co może spodobać się 8 latce i jej koleżanką

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Urodziny córki

Post autor: Monika »

Moim zdaniem warto zorganizować dziecku imprezę urodzinową z jakimś motywem przewodnim :) Co powiecie na urodziny z jednorożcem? To naprawdę bardzo lubiany ostatnio motyw, zwłaszcza przez dziewczynki :)

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Urodziny córki

Post autor: matys »

Wiecie co, ja to uważam, że oprócz oprawy, liczy się to, żeby być razem. No zgodzicie się ze mną, prawda? Ja to mam prawdę mówiąc, mało rzeczy do powiedzenia, jeśli chodzi o dzieci, bo nie mam ich, ale czytałam, że takie swiat-rodzicow/pl/samochodzik-dla-dziecka-roczek zabawki są bardzo często lubiane przez maluchy.

postzunia
Posty: 64
Rejestracja: wt maja 12, 2020 1:02 pm

Re: Urodziny córki

Post autor: postzunia »

Jak chcesz kupić córce coś ciekawego w prezencie to polecam książkę, moja córa czeka teraz na książkę jaką jest taniaksiazka/pl/mali-mezczyzni-louisa-may-alcott-p-1370691.html mam nadzieję że szybko będzie premiera bo młoda cały czas o tym mówi.

zorba
Posty: 72
Rejestracja: pn maja 11, 2020 2:24 pm

Re: Urodziny córki

Post autor: zorba »

Już kupiłam prezent dla swojej córci na urodziny, ale jeszcze chciałabym dorzucić coś z kosmetyków. Myślicie, że dobrym pomysłem byłby taki rozświetlający bronzer do twarzy perfumesco/pl/naturalny-bronzer ? Jest w pełni naturalny i nie zatyka porów. Można być pewnym, że nie zaszkodzi młodej cerze. Ona nawet coś wspominała o takim kosmetyku ostatnio.

burza
Posty: 61
Rejestracja: czw sty 30, 2020 11:40 pm

Re: Urodziny córki

Post autor: burza »

Ja na szczęście mam córkę starszą i ona z koleżankami już same organizują sobie co chcą robić w urodziny więc zostaje mi tylko prezent. W tym roku postawiłam na itnes/pl/notebooki/notebooki-lenovo/laptopy-lenovo-thinkbook/ iż nie wiadomo czy wrócą do szkoły na normalną naukę a je stary już szwankował. I by mogła uczestniczyć w lekcjach bez problemu jest to prezent idealny.

Kasieńka
Posty: 92
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:45 pm

Re: Urodziny córki

Post autor: Kasieńka »

Moja córka niebawem ma urodziny ale w tym roku z wiadomych względów nie będziemy robić dużego przyjęcia w bawialni. Chciałam jej to zrekompensować, dlatego postanowiłam, że dostanie swoje wymarzone laleczki lol. To co miałam wydać na przyjęcie wydam po prostu na zabawki dla niej. Znalazłam już nawet bardzo ciekawe oferty na stronie taniomania/pl/t/lalki-lol .

paździoch
Posty: 102
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:40 am

Re: Urodziny córki

Post autor: paździoch »

Na takich urodzinach na pewno nie może zabraknąć muzyki. :D W sklepie sklep.wygrajsukces/com/pl/ możecie kupić naprawdę fajne płyty z piosenkami dla dzieci. :)

budowlaniecja
Posty: 145
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:58 am

Re: Urodziny córki

Post autor: budowlaniecja »

"Zależy ile córka ma lat. Ja mam jeszce małą córeczkę. Więc znalazłem taka ofertę tu bee/pl/606-lalki-i-akcesoria-dla-dziewczynek

Rożne lalki i akcesoria. Ja wybrałem wozek drewniany z pościelą, bo lalek córka ma sporo. Może i was zainteresują te propozycje - sporo cen promocyjnych.
"

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Urodziny córki

Post autor: zuzula12 »

Mogę Wam polecić ofertę sklepu, z którego oferty sam niejednokrotnie korzystałem - sklep handmade . Polecam Wam sprawdzić tą stronę, gdzie znajdziecie najróżniejsze rękodzieła z terenów dawnej galicji. Uważam, że oferta produktów jest na tyle rozbudowana, że każdy zainteresowany wybierze coś dla siebie.

ODPOWIEDZ