Pono
Posty: 56
Rejestracja: śr lut 19, 2020 2:25 pm

Męska biżuteria

Post autor: Pono »

Czy to prawda, że coraz więcej mężczyzn zakłada jakieś naszyjniki, bransoletki czy nie wiem co jeszcze?

Kuleszówka
Posty: 21
Rejestracja: wt lut 18, 2020 1:52 am

Re: Męska biżuteria

Post autor: Kuleszówka »

Ja to widzę coraz częściej. Noszą je mężczyźni, którzy dbają o swój image. I nie są to grube złote łańcuchy czy sygnety. Ci mężczyźni noszą najczęściej skurzane bransolety i naszyjniki z nieśmiertelnikami ze stali szlachetnej. Wygląda to bardzo dobrze zarówno do stroju biznesowego jak i do sportowego. Możesz o tym poczytać w artykule iszczecinek/pl/pl/651_materialy_partnera/21923_naszyjniki-meskie---obowiazkowy-dodatek-do-stylizacji-zima-i-jesienia.html

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Męska biżuteria

Post autor: zuzula12 »

Biżuteria dla mężczyzn i kobiet dostępna jest na stronie perły sklep online tutaj jest bardzo duży wybór biżuterii także każdy znajdziecie coś co jest w jego guście. Ja zamawiała bransoletkę i wiem że to produkty wysokiej jakości. Ceny też mają bardzo atrakcyjne. Sprawdźcie koniecznie.

budowlaniecja
Posty: 145
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:58 am

Re: Męska biżuteria

Post autor: budowlaniecja »

Mój starszy brat lubi bizuterię. Dlatego zaczęłem szukać i trafilem na naszyjniki Spodobała mi się propozycja naszyjnika na kolorowym sznurku. Myślę że do tego odpowiednio dobrana zawieszka z osobistym grawerem, bedzie dobrym prezentem. A też i pamiatką na długie lata.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Męska biżuteria

Post autor: mojra »

Skoro mowa o męskiej biżuterii, to szczerze mogę wam polecić sklep riwia/pl/bransoletki-meskie-skorzane/ gdzie znajdziecie skórzane bransoletki. Idealnie będą pasować zarówno do eleganckich jak i bardziej codziennych stylizacji.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Męska biżuteria

Post autor: czoko752 »

Takie rzeczy ja najczęściej zamawiam online. Co do własnego sklepu online, to warto jeszcze przeczytać ten artykuł https://rybnicki.com/is,5-najpopularnie ... 20090.html . W artykule opisano 5 najpopularniejszych narzędzi do płatności w internecie.

ODPOWIEDZ