Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 244
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Przeszczep włosów

Post autor: wloczykijka »

Hej, zastanawiam się sporo ostatnio nad przeszczepem włosów . Korzystał już ktoś z tej kliniki? Zależy mi na profesjonalnym podejściu do sprawy. Z tego co wyczytałem to są to specjaliści w swojej branży i porządnie podchodzą do danego problemu. Myślicie, że warto się skusić? Dajcie znać co wiecie na ten temat, z góry dziękuję za odpowiedzi.
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Przeszczep włosów

Post autor: matys »

Moja dziewczyna ma problem właśnie z wypadaniem włosów, to pomyślała o przeszczepie, ale na razie, z tego co wiem, to ratuje się takimi dbam-o-siebie/pl/zakwaszanie-wlosow sposobami. Dla mnie w porządku, ale nie wiem, czy to jej pomoże. A gdybym chciał jej taki przeszczep opłacić, to na jaki koszt mam się przygotować? Jak myślicie?

wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: Przeszczep włosów

Post autor: wesołek »

Ja na szczęście nie mam tego typu problemów, ale znam osoby które nie mają tyle szczęścia co ja jeśli chodzi o włosy i także zastanawiają się nad przeszczepem. Moje włosy mają się całkiem dobrze dlatego też postanowiłam w końcu kupić nową prostownicę. A że koleżanka podesłała m namiary na tę drogerię perfumesco/pl/prostownica w której mają duży wybór w prostownicach to dla mnie wybór był oczywisty

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Przeszczep włosów

Post autor: milka »

Nie myślałaś o peruce? Tutaj możesz kupić naturalne peruki - perukikrakow/pl/naturalne-peruki/ Wybór jest naprawdę bardzo duży. Wydaje mi się, że peruka to lepszy wybór niż przeszczep. Niestety przeszczep niesie ze sobą spore ryzyko, że się nie przyjmie. Wtedy nie będziesz mieć ani włosów, ani pieniędzy. Peruka jest lepsza inwestycją.

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Przeszczep włosów

Post autor: synia »

Myślę, że lepiej zastanowić się nad innym sposobem na bujną czuprynę. Jeśli bowiem widzicie, że każdego dnia wypada nam coraz więcej włosów, to trzeba działać. Być może uda wam się szybko znaleźć przyczynę i ją wyeliminować. Prawda jest taka, że wypadanie włosów może mieć różne podłoże. Są jednak skuteczne sposoby na to, które pomagają pozbyć się problemu.

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Przeszczep włosów

Post autor: bajobaj »

Czytałam o tym, ale nie skorzystałabym, bo moje włosy wypadają hormonalnie i ja tak naprawdę nie mogę sobie w ten sposób z moim problemem poradzić. Zaszczepione włosy albo by po prostu wyleciały, albo po prostu by się nie przyjęły. Dlatego ja mogę takimi remy-hair/pl treskami włosy uzupełniać. Też to na co dzień bardzo dobrze wygląda.

Milusińska
Posty: 13
Rejestracja: śr lut 10, 2021 11:06 pm

Re: Przeszczep włosów

Post autor: Milusińska »

Skorzystałam z zabiegu przeszczepu włosów WAW FUE ,w klinice Novoderm w Łodzi novoderm/pl . Zabieg przebiegł bez żadnych komplikacji , troszkę czasu trwał ale był bezbolesny i było warto :)

pyrtek
Posty: 351
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Przeszczep włosów

Post autor: pyrtek »

Moj tatus byl na zabiegach w bienkowscyclinic/pl/zabiegi/smart-graft-przeszczep-wlosow/ na tej nowoczesnej metodzie smart graf. Dzieki tym zabiegom udalo mu sie odzyskac bujna czupryne jak za dawnych lat

Safira
Posty: 48
Rejestracja: pt sty 29, 2021 11:07 pm

Re: Przeszczep włosów

Post autor: Safira »

A macie jakiśproblem na siwe włosy u młodej osoby? Fatbowanie nie wchodzi w grę.

Raksima
Posty: 42
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 12:05 pm

Re: Przeszczep włosów

Post autor: Raksima »

A wypróbuj sobie preparat GR7 gr-7.eu/ Jest skuteczny ,włosy odrastają w naturalnym odcieniu naszych włosów, po prostu komórki sa stymulowane, mój kolega bardzo zadowolony z efektów stosowania

ODPOWIEDZ