zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Jak dbasz o siebie?

Post autor: zuzula12 »

Osobiście mogę Wam polecic sklep internetowy - forever-aloe/pl , w którym znajdziecie najróżniejsze produkty wytwarzane dzięki nowoczesnym technologiom z aloesu. Bardzo często korzystam z róznych sklepów internetowych, ponieważ to oszczędza mnóstwo mojego wolnego czasu.

NataliaZ4
Posty: 92
Rejestracja: pn lut 01, 2021 1:59 pm

Re: Jak dbasz o siebie?

Post autor: NataliaZ4 »

Jeśli chodzi o mnie to stawiam oczywiście na zdrową żywność, którą najczęściej kupuję na biozdrowy/pl/pl/, również na bycie aktywnym w ciągu dnia, odpowiedni sen i stosowaniem prawidłowej syplementacji.

evie
Posty: 126
Rejestracja: sob sty 30, 2021 9:29 am

Re: Jak dbasz o siebie?

Post autor: evie »

ja staram sie stosowac sprawdzone kosmetyki. Bielenda mi bardzo odpowiada, w szczegolnosci ta przeciwzmarszczkowa seria royal bee

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: Jak dbasz o siebie?

Post autor: pośrednik »

Ja stawiam na naturalne kosmetyki do pielegnacji ciała. Zobaczcie np tu hagi/com/pl/c/kosmetyki-do-pielegnacji-ciala/ Jest tu duży wybór dla kobiet i mężczyzn. Kosmetki które nawilżają i odżywiają skórę. Warto zerknąć w zakladki. Znajdziecie też tu propozycje kosmetyków dla dzieci. Sprawdźcie sami.

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Jak dbasz o siebie?

Post autor: bonyard »

Ja używam w domu stepperów które zakupiłam na stornie marbo-sport/pl/pol_m_Sprzet-Cardio_Steppery-1028.html . Niby nie pozorne to urządzenie ale przy regularnych treningach potrafi dać w kość. Po kilku dniach od korzystania z niego czułam się o wiele lepiej i czułam więcej chęci do innych ćwiczeń

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Jak dbasz o siebie?

Post autor: czoko752 »

"No niestety zdarza się tak, że Twoje paznokcie są w słabej kondycji, więc najpierw to o nie sobie zadbaj. W tym celu polecam Wam na pewno odżywkę Eveline Med+ olejek wcierka. Ma świetny skład, odżywia, wzmacnia i uelastycznia paznokcie. U mnie daje świetny efekt! Spróbuj!



[img]https://i.ibb.co/prPRRCr/283242594-1203161717118802-4683698054333822739-n.jpg[/img]
"

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Jak dbasz o siebie?

Post autor: milka »

Ja chyba w końcu kupię sobie perukę. Tutaj perukaradom/pl/ znalazłam bardzo fajną ofertę i chciałabym z niej skorzystać. Wydaje mi się, że peruka to najlepszy sposób na szybką zmiane fryzury bez konieczności farbowania, strzyżenia itd.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Jak dbasz o siebie?

Post autor: mojra »

Co do paznokci, to ja wolę wybrac się na wizytę do Easy Nails niż kombinować na własną rękę . Następnym razem planuję zrobić sobie babyboomer, bo czytałam na easynails/pl/babyboomer-swietny-manicure-na-wyciagniecie-dloni/ że jest mega modny i optycznie wydłuża dłonie.

ODPOWIEDZ