Awatar użytkownika
Awiae56
Posty: 74
Rejestracja: wt sie 20, 2019 7:11 pm

Koszt soczewek kontaktowych

Post autor: Awiae56 »

Witam! Tak jak w temacie... Planuję zakup swoich pierwszych szkieł. Wiecie może, ile kosztują soczewki kontaktowe? Zależy mi na ich przyzwoitej cenie. Dodatkowo powinny one posiadać dodatkowe nawilżenie. Chciałbym nie bać się o podrażnienia czy suchość oczu. Macie jakieś propozycje? Wczoraj trafiłem na tą stronę i muszę wam powiedzieć, że można tam znaleźć sporo ciekawych propozycji. Może ktoś z was korzysta z soczewek tam wyróżnionych? Warto się na któreś z nich zdecydować czy lepiej poszukać czegoś innego? Dajcie znać proszę, będę wam bardzo wdzięczny za jakąkolwiek pomoc!
Co myślisz, to tworzysz. Co tworzysz, tym się stajesz. Czym się stajesz, to wyrażasz. Co wyrażasz, tego doświadczasz. Czego doświadczasz, tym jesteś. Czym jesteś, to myślisz. Koło się zamyka.

Dżonko
Posty: 406
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Koszt soczewek kontaktowych

Post autor: Dżonko »

Zależy jakie się nosi. Ja wybieram jednodniowe - acuvue/pl/soczewki-kontaktowe/1-day-acuvue-moist-multifocal , bo takie są dla mnie najlepsze. Mam delikatne oczy, jak nosiłem wcześniej takie 2-tygodniowe to często jakieś podrażnienia itd, nie mogłem 2 tygodni w nich chodzić. Jednodniowe u mnie sprawdzają się najlepiej.

ODPOWIEDZ