synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Dbanie o nasze zdrowie

Post autor: synia »

Warto zerknąć sobie tutaj dobrystan/pl/artykuly/czy-luszczyca-paznokci-jest-zarazliwa?cid=medinarium . Jest tam wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat łuszczycy paznokci. Można się tam dowiedzieć między innymi na temat objawów, dzięki czemu można bowiem szybko reagować i zgłosić się do lekarza.

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: Dbanie o nasze zdrowie

Post autor: matea »

Fajnie, ze dzielimy się tu też namiarami na sprawdzone placówki medyczne :) jak mieszkacie w Warszawie to ja szczerze polecam przychodnię Medivita na Mokotowie ( na ulicy Rejtana 15). Można się tu umówić m.in do lekarza medycyny pracy ( który jest też okulistą). Bardzo szybkie terminy, wysoka jakość obsługi, możliwość umówienia e-wizyty.

kubek201
Posty: 36
Rejestracja: sob lis 14, 2020 11:33 pm

Re: Dbanie o nasze zdrowie

Post autor: kubek201 »

Na pewno ciekawą opcją są różnego rodzaju pakiety medyczne, które nie tylko są praktyczne, ale również pomagają zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy. Tutaj mediccentre/pl/specjalisci/balneolog-i-medycyna-fizykalna sobie zerknijcie. Jest tam bowiem ciekawa propozycja w tym zakresie, która niewątpliwie może okazać się bardzo pomocna.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Dbanie o nasze zdrowie

Post autor: zuzula12 »

"Osobiście staram sie zdrowo odżywiać oraz regularnie spędzać czas na siłowni.





radomka kajaki
"

pkonfederak55
Posty: 12
Rejestracja: sob mar 13, 2021 5:32 pm

Re: Dbanie o nasze zdrowie

Post autor: pkonfederak55 »

Ja zawsze bardzo dbałam o zdrowie i o swoją higienę osobistą, a mimo to ciągle nawracały mi się infekcje intymne. Nie wynikało to z tego, że się nie myłam, ale z przypadłości jaką była suchość pochwy, która objawiała się swędzeniem i pieczeniem. Na szczęście pozbyłam się tego problemu stosując globulki dopochwowe cicatridina, które zalecił mi mój lekarz ginekolog.

firanka
Posty: 92
Rejestracja: czw lis 26, 2020 9:03 pm

Re: Dbanie o nasze zdrowie

Post autor: firanka »

U mnie ze zdrowiem jest ok, na szczęście bo w ostatnim roku miałam trochę różnych przeżyć które wywoływały u mnie sporo nerwów i strachu. W tym nieprawidłowa cytologia i podejrzenie infekcji wirusem hpv. Stosowałam żel papilocare przez kilka miesięcy który odbudował zmiany w budowie szyjki macicy jak i pomógł m pozbyć się tego wirusa.

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Dbanie o nasze zdrowie

Post autor: bebefa »

A co to, jest jeden sposób na zdrowie? Nie ;) . Jednemu pomaga sport, drugiemu dieta, a trzeciemu wystarczy olej konopny cannabilove/pl/produkty/olejek-cbd/ .

MiReX
Posty: 6
Rejestracja: pn sty 18, 2021 10:56 pm

Re: Dbanie o nasze zdrowie

Post autor: MiReX »

oprócz odpowiedniej diety warto się ruszać i dawać sobie troszkę przyjemności np masażem. Nie trzeba nawet wychodzić z domu wystarczy w domu mieć matę masującą Medivon Cosy Air, która daje różne formy masażu.

budowlaniecja
Posty: 145
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:58 am

Re: Dbanie o nasze zdrowie

Post autor: budowlaniecja »

W trosce o zdrowie warto korzystać z zdrowych produktów. Zobaczcie tu bee/pl/9116-olej-kokosowy W tym sklepie jest olej o najlepszej jakości. Olej rafinowany i nierafinowany. To produkty ekologiczne, które posiadają certyfikowane składniki. Wykorzystuje się je do pieczenia ciast i smażenia.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Dbanie o nasze zdrowie

Post autor: czoko752 »

Zdrowie dla mnie jest ważne więc jak tylko coś jest nie tak to od razu idę na badania i wtedy wychodzi przyczyna. Teraz tutaj cmp.med/pl/cmp-chmielna/alergolog-warszawa-chmielna/ będę szła do alergologa bo jakąś alergię dostałam i nie wiem na co, pora się dowiedzieć.

ODPOWIEDZ