czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Dbanie o nasze zdrowie

Post autor: czoko752 »

Oczywiście to bardzo ważne, aby dbać o zdrowie szczególnie gdy już się na coś choruje. Bardzo ważne jest to, aby wiedzieć jak o siebie dbać i skąd brać odpowiednie akcesoria. Na stronie: diabetyk24/pl/srodki-do-pielegnacji znajdują się środki dla pielęgnacji dla cukrzyków. Jest to oferta sklepu dla cukrzyków z największym asortymentem i możliwością realizowania recept.

Dżonko
Posty: 392
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Dbanie o nasze zdrowie

Post autor: Dżonko »

Ja staram się gotować zdrowo bo ważne jest dla mnie to, żeby dzieci jadły zdrowo. Tutaj fitorsweet/pl/pl/c/Ziola-i-przyprawy/31 kupuję wiele bio produktów. Teraz przeglądam sobie ekologiczne przyprawy, czas zamówić kolejny zapas ;) To nie jest dużo drożej, więc warto. Trzeba wiedzieć co się je i z jakiego źródła.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Dbanie o nasze zdrowie

Post autor: zuzula12 »

"W moim przypadku staram sie zdrowo odżywiać oraz regularnie ćwiczyć.



ochrona przed szkodnikami
"

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: Dbanie o nasze zdrowie

Post autor: pośrednik »

Zaczyna się powoli okres w którym będziemy narażeni na różne infekcje. Dlatego ja już teraz chcę się zaopatrzyć w leki na gardło Bo właśnie najbardziej mam wrażliwe gardło. A ból przy przełykaniu nawet napojów jest bardzo nieprzyjemny. Dlatego ja za wczasu uzupełnię moją domową apteczkę.

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Dbanie o nasze zdrowie

Post autor: bonyard »

U mnie sprawdza się metoda ćwiczeń. Dzięki regularnym treningom nie dość że moje ciało czuje się wiele lepiej, to i wygląda tak jak zawsze chciałam. Najważniejsza jest motywacja. Ja zamówiłam nawet kilka urządzeń do domu ze strony marbo-sport/pl/pol_m_Gryfy-i-obciazenia_Hantle-Kettlebell-966.html dzięki którym mam tą świadomość że muszę jednak ćwiczyć

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: Dbanie o nasze zdrowie

Post autor: matea »

Myślę, ze każdy z nas stara się jak najbardziej dbać o swoje zdrowie. Lekarzy odwiedzamy czasem także ze względów profilaktycznych :) ja ostatnio zmieniałam pracę i na badania z zakresu medycyny pracy zgłosiłam się do przychodni Medivita w Warszawie :) myślę, że warto bo możliwe są tu nawet konsultacje online, nie trzeba więc nawet jechać na Mokotów do placówki :)

majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: Dbanie o nasze zdrowie

Post autor: majsterka »

Jaki sens ma chodzenie do zwykłych aptek, szczególnie gdy źle się czujecie? Dzisiaj jesteście w stanie zrobić tego typu zakupy w sieci, co może być szczególnie opłacalne w kontekście nienadwyrężania organizmu. Najlepiej postawić na takie apteki jak aleleki/pl/kategoria/184-dermatologia.html bo tam możecie być pewni, że znajdziecie to, czego potrzebujecie i to w najkorzystniejszej cenie.

budowlaniecja
Posty: 145
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:58 am

Re: Dbanie o nasze zdrowie

Post autor: budowlaniecja »

Ja mam osłabiony wzrok od pracy przy komputerze. Dlatego okulista zalecił mi okulary korekcyjne. Wybrałem takie tu iokulary/pl/product-pol-67662-Okulary-korekcyjne-Bvlgari-BV-1114-128.html Okulary męskie znanej marki. Oprawki metalowe, w kolorze czarnym. Bardzo lekkie i dobrze się trzymają na nosie.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Dbanie o nasze zdrowie

Post autor: zuzula12 »

Wiedzieliście że wkładki ortopedyczne to ważny element leczenia w przypadku różnego rodzaju schorzeń i kontuzji układu mięśniowo-szkieletowego? Ja czytałam dużo na ten temat na stronie wkladki ortopedyczne krakow to oni mają wiedzę na ten temat i oczywiście ciekawą ofertę. Ta firma to specjaliści jeśli chodzi o wkładki ortopedyczne.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Dbanie o nasze zdrowie

Post autor: mojra »

Ja uważam, że w obencych czasach to bardzo łatwo zadbać o zdrowie :) Jest tyle rozwiązań i metod.. Ja ostatnio zdecydowałam się na fala uderzeniowa kraków ze względu na moje dolegliwości bólowe i powiem wam, że obecnie czuję się jak nowo narodzona.

ODPOWIEDZ