grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Dbanie o nasze zdrowie

Post autor: grażynka011 »

Właśnie mogę polecić wam bardzo dobry żel izdrowiej/pl/dmso-gel , który posiada bardzo dobre działanie znieczulające i przeciwzapalne. Sprawdził się u mnie doskonale, jest bardzo skuteczny

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Dbanie o nasze zdrowie

Post autor: erica »

Wybieramy się na wakacje, postanowiliśmy, że polecimy za granicę. A jak wiadomo, przy takich wyprawach koniecznością jest zabranie dobrze wyposażonej apteczki. Dlatego poza plastrami różnego typu lekami i syropkami na gorączkę konieczne również będą krople na zatkany nos , nigdy nie wiadomo co akurat komu się przyda.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Dbanie o nasze zdrowie

Post autor: czoko752 »

Warto kupować wodę w szklanych butelkach i można to zrobić np. poprzez stronę iwoniczanka/pl/ . Ich produkty to wysoka jakość jak i dbałość o szczegóły zwłaszcza w kwestii opakowania. Bardzo ważne jest to, że używają szklanych butelek i mają własny system dystrybucji. Wygodnie zamówicie i skorzystacie z takiej propozycji.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Dbanie o nasze zdrowie

Post autor: grażynka011 »

Przede wszystkim ważne jest by starsze osoby miały zapewnioną jak najlepszą opiekę. Mogę polecić wam finezja-care/pl/ , moja babcia mieszka tutaj od jakiegoś czasu i faktycznie tutaj personel bardzo dba o swoich podopiecznych

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Dbanie o nasze zdrowie

Post autor: Bakeneko »

A coś do nosa na katar ? Mój synek często łapie przeziębienie a razem z tym okropny katar, który jest z tego wszystkiego najgorszy. Może jakieś kropelki, aerozol, spray...co będzie najlepsze? ;)

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Dbanie o nasze zdrowie

Post autor: milka »

Ja ostatnio mam problemy z nogami. Bolą mnie, puchną i jedna jest gorąca. Zastanawiam sie czy to nie zkarzepica :/ Chcę umówić się do klinikaflebologii/pl/Zakres-uslug/Diagnostyka-obrazowa-naczyn na badania. W mojej rodzinie występuje zakrzepica i moge być nią obciażona genetycznie.

Bonia
Posty: 592
Rejestracja: pn lis 16, 2020 1:54 pm

Re: Dbanie o nasze zdrowie

Post autor: Bonia »

"Zatkany nos i uczucie dyskomfortu? Dręczy Cię straszny Katar? Przegoń go dzięki sprayowi nasic, który udrożnia nos i przyspiesza gojenie.

Dzięki połączeniu dwóch substancji czynnych, szybko* przynosi ulgę odblokowując zatkany nos i regenerując podrażnioną błonę śluzową nosa. Szybkie udrożnienie nosa zapewnia komfort oddychania w ciągu dnia i spokojny sen w nocy. conakatar/pl/
"

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Dbanie o nasze zdrowie

Post autor: grażynka011 »

A co powiecie na bardzo dobry spray do nosa dla dzieci ? U moich dzieci sprawdza się jednak najlepiej

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Dbanie o nasze zdrowie

Post autor: dolores »

Warto zadbać o jakość powietrza w naszych domach i mieszkaniach. Świetnie sprawdza się do tego oczyszczacz powietrza. Ja mam stadler form victor i jest to sprzęt godny polecenia :) Pracuje cicho, więc może działać i w dzień i w nocy i nie przeszkadza. Czyszczenie go nie sprawia żadnych problemów, bo jest naprawdę łatwe.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Dbanie o nasze zdrowie

Post autor: grażynka011 »

Mając problemy z alkoholizmem najlepiej jest jednak zapisać się do medox.org/pl/ . Jest to bardzo dobra i przede wszystkim sprawdzona klinika, w której leczenie jest bardzo skuteczne

ODPOWIEDZ