Lara72
Posty: 6
Rejestracja: śr cze 24, 2020 1:22 pm

Re: Dbanie o nasze zdrowie

Post autor: Lara72 »

Gdy interesuje Cię właśnie ten temat to pamiętaj, iż znam stronę, gdzie powinnaś odczytać o wiele więcej bardzo wartościowych treści na owy temat. Rekomenduję jak tylko znajdziesz czas dlatego, że faktycznie warto według mojej oceny - gastromania/com/pl .

Awatar użytkownika
Awiae56
Posty: 73
Rejestracja: wt sie 20, 2019 7:11 pm

Re: Dbanie o nasze zdrowie

Post autor: Awiae56 »

Jeżeli chodzi o dbanie o zdrowie i jeśli nosisz soczewki to według mnie warto się zaopatrzyć w dobre krople do oczu. Ze swojej strony mogę Ci polecić ten produkt https://www.szkla.com/342_hyal-drop-multi-10-ml.html . Sam z niego korzystam od jakiegoś już czasu i muszę CI powiedzieć, że nie zamierzam go wymieniać na żadne inne krople. Oferują one dodatkowe nawilżenie oraz skuteczną ochronę przed infekcjami, jak i mikrourazami. Dzięki temu znacząco podwyższysz komfort podczas noszenia soczewek. Dodatkowo ich cena jest bardzo atrakcyjna, więc bez problemu można je zamówić. Nic lepszego w tej kwocie nie znajdziecie.
Co myślisz, to tworzysz. Co tworzysz, tym się stajesz. Czym się stajesz, to wyrażasz. Co wyrażasz, tego doświadczasz. Czego doświadczasz, tym jesteś. Czym jesteś, to myślisz. Koło się zamyka.

Aldona
Posty: 49
Rejestracja: wt lut 04, 2020 10:59 am

Re: Dbanie o nasze zdrowie

Post autor: Aldona »

Warto dbać o swoje zdrowie w każdym wieku. Nietrudno czasem o kontuzję lub np nadwyrężenie mięśni. Takich objawów nie można ignorować- dolegliwość sama nie zniknie. Magnetoterapia doskonale radzi sobie z wszelkiego rodzaju bólami kośćmi/stawów czy mięśni.Skutecznie niweluje stany zapalne a tym samym przyspiesza regenerację organizmu. Takie aparaty do magnetoterapii można zakupić w dobrej hurtowni medycznej przez internet.

Kasieńka
Posty: 92
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:45 pm

Re: Dbanie o nasze zdrowie

Post autor: Kasieńka »

Mój mąż co roku ma gruntowne badania w pracy. Niestety lekarz do którego zazwyczaj chodził, ze względu na koronawirusa nie przyjmuje.. Znaleźliśmy za to świetne centrum medyczne, w którym mąż miał przeprowadzone gruntowne badania. NeoMedica neomedica/pl/oferta/specjalizacje/medycyna-pracy/ to zespół świetnych specjalistów.

hadzik
Posty: 89
Rejestracja: czw mar 19, 2020 1:36 pm

Re: Dbanie o nasze zdrowie

Post autor: hadzik »

ktoś wcześniej wspominał o rano zebrano, też u nich kupujemy z żoną. Ona z reguły bierze dla siebie jakieś warzywa i nabiał a ja za to poluje na świeże rybki, rzadko kiedy można kupić tak smaczne ryby. zawsze świeże i smaczne.

Milena
Posty: 57
Rejestracja: pn sie 17, 2020 6:19 pm

Re: Dbanie o nasze zdrowie

Post autor: Milena »

To bardzo komfortowe rozwiązanie, taka zdalna przychodnia, jednak w niektórych przypadkach niezbędna jest osobista wizyta u lekarza. Na przykład jeśli chodzi o sprawy układu moczowo-płciowego to potrzebne są dokładne badania. Siostra skarżyła się ostatnio na szwagra, że nie chce iść do urologa. Znalazła nawet świetną ofertę we Wrocławiu cm-1look/pl/oferta/urologia/ . Co z tego jednak, kiedy jej mąż się upiera przy swoim, bo boi się obrzezania. Chodzi po prostu o stulejkę.

Luza
Posty: 80
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:41 pm

Re: Dbanie o nasze zdrowie

Post autor: Luza »

Mamy takie czasy, że każdy sposób dbania o zdrowie jest dobry. Zwłaszcza, jeśli siedzimy tylko w domu i pracujemy zdalnie. Dlatego zapisałam się na trening w w szkole wswietnejformie/pl/ . W końcu mogę liczyć na dawkę ruchu, treningi są przyjemne, choć nieco intensywne. Ale tylko w taki sposób można pozbyć się nadprogramowych kilogramów.

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Dbanie o nasze zdrowie

Post autor: synia »

Nie wiem czy wiecie, ale jeśli macie przewlekłe choroby i kończą się wam właśnie leki, to warto sobie zerknąć tutaj onlinerecepta/pl/ . Macie tam bowiem namiar na miejsce, gdzie można otrzymać e-receptę online. Procedura jest bardzo prosta. Trzeba złożyć zamówienie, zapłaci, wypełnić formularz i otrzymuje się receptę. Koniecznie poczytajcie sobie na ten temat. Myślę, że jest to lepsza opcja niż fizyczne udawanie się do lekarza.
Ostatnio zmieniony pt lis 13, 2020 8:09 am przez synia, łącznie zmieniany 1 raz.

Milena
Posty: 57
Rejestracja: pn sie 17, 2020 6:19 pm

Re: Dbanie o nasze zdrowie

Post autor: Milena »

O zdrowie koniecznie trzeba dbać, ale jak na przykład przetłumaczyć to alkoholikowi. Nie mamy już naprawdę sił przekonywać ciągle wujka, że leczenie w prywatnym ośrodku Nefo będzie dla niego najlepsze. Tam panują doskonałe warunki dla uzależnionych i ludzie wychodzą na prostą. Personel jest wyjątkowo życzliwy i pomocny. I co w takiej sytuacji zrobić?

Bonia
Posty: 592
Rejestracja: pn lis 16, 2020 1:54 pm

Re: Dbanie o nasze zdrowie

Post autor: Bonia »

Kontrola indeksu glikemicznego spożywanych posiłków jest szczególnie ważna dla cukrzyków, jednak coraz częściej zaleca się ją i zdrowym osobom, które chcą cieszyć się smukłą linią i zapobiegać wielu chorobom. Jak powinna wyglądać dieta o niskim indeksie glikemicznym? Listę „dozwolonych” oraz „zakazanych” produktów możesz sprawdzić dbam-o-siebie/pl/miesiac-z-nisk ... ikemicznym Naprawdę warto o siebie zadbać.

ODPOWIEDZ