Mirka44
Posty: 9
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 12:09 pm

Re: Dbanie o nasze zdrowie

Post autor: Mirka44 »

Wspomniałaś o antykoncepcji.. Powiedz jak sie czujesz przy jej stosowaniu i czy od razu lekarz potrafił ci dobrac odpowiednią anty, bo u mnie to bywało róznie...

Safira
Posty: 48
Rejestracja: pt sty 29, 2021 11:07 pm

Re: Dbanie o nasze zdrowie

Post autor: Safira »

Wiesz, ja trochę miałam problem, bo chciałam początkowo wkładkę, ale po tym jak lekarz zrobił mi badania, okazało sie ze nie mogę mieć wkładki i dobrał mi pigułki. za pierwszym razem sie nie udało. Ale przy obecnych czuję sie bardzo dobrze, nie spada mi libido, ani nie mam bóli głowy, to bardzo ułatwia sprawę.

wąż
Posty: 89
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Dbanie o nasze zdrowie

Post autor: wąż »

Czasami trzeba po prostu się udac do dobrego lekarza, albo do takiego miejsca, gdzie nie mają tylko telekonsultacji, ja poszłam do panoramy Radzymin, tam mi pomogli :) Zrobili badania przynajmniej wiem na co jestem chora.

Mirka44
Posty: 9
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 12:09 pm

Re: Dbanie o nasze zdrowie

Post autor: Mirka44 »

"""
Wiesz, ja trochę miałam problem, bo chciałam początkowo wkładkę, ale po tym jak lekarz zrobił mi badania, okazało sie ze nie mogę mieć wkładki i dobrał mi pigułki. za pierwszym razem sie nie udało. Ale przy obecnych czuję sie bardzo dobrze, nie spada mi libido, ani nie mam bóli głowy, to bardzo ułatwia sprawę.
[/quote]


A jakie teraz bierzesz pigułki? i czemu nie mogłaś stosować wkładki?
"""

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Dbanie o nasze zdrowie

Post autor: tonga »

obecnie stawiam przede wszystkim na racjonalne odzywianie, sport oraz dobrze dobraną suplementację. przyjmuje regularnie witaminy D albo C i to w postaci najlepszej z możliwych bo stworzonej na bazie owoców z aceroli. Kupcie sobie w aptece XeniVit bio acerola ( z Xenico Pharma). witamina ma postać tabletek do ssania więc i u dzieci świetnie się sprawdzi.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Dbanie o nasze zdrowie

Post autor: czoko752 »

Moja mama nie ma za dobrego zdrowia, cały czas choruje na serce niestety i dlatego musi o siebie wyjątkowo dbać. Tutaj cmp.med/pl/cmp-bialoleka/kardiolog/ się przeniosła do nowego kardiologa polecanego jej przez znajomą. Jak do tej pory widać że to dobry specjalista, ma fajne podejście do pacjenta.

mery
Posty: 67
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:25 am

Re: Dbanie o nasze zdrowie

Post autor: mery »

Może przyda jej się indywidualne ubezpieczenie zdrowotne , ja mam coś takiego i nie musze się martwić o swoje finanse w razie gdy poważnie zachoruję

morowiec
Posty: 48
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:04 pm

Re: Dbanie o nasze zdrowie

Post autor: morowiec »

A chodzicie do lekarz rodzinny onlinejpmedica/com ? Bo ja regularnie zwlaszcza jak jestem chora to konsultuje się juz tylko online i git.

Safira
Posty: 48
Rejestracja: pt sty 29, 2021 11:07 pm

Re: Dbanie o nasze zdrowie

Post autor: Safira »

"""A jakie teraz bierzesz pigułki? i czemu nie mogłaś stosować wkładki?

[/quote]



Lekarz dal mi skierowanie na badania alergiczne okazało sie ze jestem uczulona na chrom i nikiel. Więc wkładka odpada. Biore pigułki belara i powiem ci że jestem z nich bardzo zadowolona.
"""

Kaśka
Posty: 19
Rejestracja: czw lut 20, 2020 2:10 am

Re: Dbanie o nasze zdrowie

Post autor: Kaśka »

"""No i złotej biżuterii nie założysz, srebrnej podobnie. Ani bransoletka, ani pierścionek ani naszyjnik nie wchodzi w rachubę, bo wszystko dotyka skóry. Może jednak uda mi się Ciebie pocieszyć. Zwróć uwagę na biżuterię ze stali szlachetnej czy jak kto woli ze stali chirurgicznej. Dużo fajnych przykładów znajdziesz na Manoki/pl TAKA BIŻUTERIA NIE UCZULA. Myślę, że znajdziesz cos dla siebie. Dodam jeszcze, że biżuteria ze stali szlachetnej nie jest droga. Powodzenia Zobacz naszyjniki na Manoki/pl manoki.pl/Naszyjniki,k15.html

https://www.manoki.pl/naszyjnik-z-literka-p-na-lancuszku-stal-szlachetna,befgeg,baaa,baaa.jpg[/img]
"""

ODPOWIEDZ