Awatar użytkownika
galaretek
Posty: 469
Rejestracja: pt wrz 13, 2019 7:11 pm

Salon urody we Wrocławiu

Post autor: galaretek »

Tak jak w temacie. Znacie jakiś porządny i profesjonalny salon urody we Wrocławiu? Ostatnio w internecie trafiłem na taką propozycję https://coco-time.pl/ . Byliście tam kiedykolwiek? Warto ich odwiedzić? Z tego co widzę to oferują oni naprawdę przyzwoite ceny za ich zabiegi. Co uważacie na ten temat? Dajcie znać.
Pal się, pal, przemknęło mi przez głowę. Niech Bóg mi wybaczy takie myśli, ale ty się pal.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Salon urody we Wrocławiu

Post autor: zuzula12 »

"Czy możecie mi polecić jakiś sprawdzony gabinet kosmetyczny we Wrocławiu?



matrixmedia/pl
"

firanka
Posty: 92
Rejestracja: czw lis 26, 2020 9:03 pm

Re: Salon urody we Wrocławiu

Post autor: firanka »

No w mojej okolicy takiego wyraźnie brakowało, to i wraz z koleżanką postawiliśmy na taki biznes. Początki nie były łatwe, ale wysoki standard obsługi przyniósł efekty i wyrobiliśmy sobie markę. A teraz, to co rusz inwestujemy jak ostatnio w lightderm/pl/infrared-rf-vacuum-roller-slimming-machine-vs-iii-pro/ rozwiązania przeznaczone do zabiegów modelowania sylwetki, czego klientki ostatnio oczekiwały.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Salon urody we Wrocławiu

Post autor: mojra »

A może ktoś z was poleci mi hurtownię kosmetyczną, gdzie mogłabym się zaopatrywać? Jak mam być szczera, to w oko wpadła mi oferta permanent24/pl/ Niemniej jednak, chętnie poznam wasze zdanie na jej temat.

budowlaniecja
Posty: 145
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:58 am

Re: Salon urody we Wrocławiu

Post autor: budowlaniecja »

Jaśli szukacie dobrego salonu urody w Wrocławiu to zobaczcie tu poczuciepiekna/pl/ To nowoczesny salon z dużą ofertą zabiegów na twarz i ciało. Pierwsza konsultacja jest darmowa. Poza tym w tym salonie można się zrelaksować korzystając ze SPA. Sprawdźcie sami ofertę.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Salon urody we Wrocławiu

Post autor: grażynka011 »

A co powiecie na sfera.org/pl/pl/zabiegi/ ? Tutaj zabiegi wykonywane są fachowo przez osoby z wielkim doświadczeniem także jestem pewna, że będziecie zadowolone z wyboru

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Salon urody we Wrocławiu

Post autor: czoko752 »

Mi marzy się przedłużanie rzęs, bo moje naturalne są bardzo krótkie. Myślałam nad tym aby przy tym skorzystać z oferty salonu: euforialublin/pl/zabieg/przedluzanie-rzes-lublin . W Lublinie salon Euforia cieszy się dobrą sławą - wiele dobrego o nim słyszałam.

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Salon urody we Wrocławiu

Post autor: matys »

Ja to mocno się zastanawiam, jak ma wyglądać tak naprawdę to, co ma działać? Ja sama zastanawiam się na tym, jak wygląda keratynowe prostowanie włosów Warszawa i czy warto coś takiego uskuteczniać. Dlatego mocno się z tym waham. Mam nadzieję, że uda mi się od was uzyskać podstawowe informacje, jaki to ma wpływ na włosy i czy warto, naprawdę.

ODPOWIEDZ