erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: fajne prezenty

Post autor: erica »

Każdy prezent może być dobry - wszystko zależy od was samych, co chcecie kupić i dla kogo. Mnie przykładowo spodobała się teraz bielizna termoaktywna męska hi-tec i chyba ją zakupię mojemu partnerowi. Wiem, że długi czas się za czymś takim rozglądał, a ja znalazłam w jednym sklepie w super cenie i w doskonałej jakości.

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: fajne prezenty

Post autor: pośrednik »

Jeśli będziecie szykować prezent dla dziecka, to zobaczcie tu e-kidsplanet/com/torby-walizki-plecaki-dla-dzieci Bardzo ładne, kolorowe plecaki dla dzieci. O oryginalnych kształtach. Bez problemu można wybrać plecak na prezent dla dziewczynki i dla chłopca. Te plecaki są urocze i przypuszczam że sprawią dużo radości każdemu dziecku.

mrozek
Posty: 279
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: fajne prezenty

Post autor: mrozek »

Moim zdaniem nie powinniśmy oszczędzać na prezentach dla najbliższych. Warto więc pomyśleć o większym wydatku - co powiecie na przykład na zegarki omega: wsliwinski/pl/pl/k/zegarki-omega ? Uważam, że taki zegarek może się mężowi spodobać.

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: fajne prezenty

Post autor: tonga »

To zależy co kto lubi :) ja na pewno byłabym zadowolona, gdybym dostała voucher na wizytę w moim ulubionym studiu tatuażu, w Jah Love Tattoo w Warszawie :) świetna atmosfera, cudowni ludzie, piękne tatuaże. jeśli ktoś z Waszych bliskich też ma takie upodobania to nie ma się co zastanawiać :)

grażynka011
Posty: 1114
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: fajne prezenty

Post autor: grażynka011 »

Na prezent idealnie sprawdzi się bielizna od orirose/pl/ . Wyróżnia się ona wysoką jakością i co ważne wybór jest też tutaj dosyć duży

mojra
Posty: 654
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: fajne prezenty

Post autor: mojra »

Ja lubię otrzymywać praktyczne prezenty, dlatego też takie robię dla swoich bliskich. Na oku mam już głośniki bleutooth Będzie idealnym wyborem dla mojego syna, który uwielbia muzykę.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: fajne prezenty

Post autor: Bakeneko »

Z tych szalonych i tylko dla dorosłych ostatnio widziałem takie fajne Bongo Akurat wybieramy właśnie prezent ze znajomymi na okrągłe urodziny kolegi i to wydaje się być idealnym upominkiem dla niego :D Co o tym myślicie i komu podarowalibyście coś tego typu?

zuzula12
Posty: 1633
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: fajne prezenty

Post autor: zuzula12 »

Czy według Was zegarek jest dobrym pomysłem na prezent?

artykuły kreatywne

Dżonko
Posty: 396
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: fajne prezenty

Post autor: Dżonko »

Święta to magiczny czas, ja kocham prezenty - zarówno je robić jak i otrzymywać. Fajnym podarunkiem dla kobiety może być z odzieży - https://bialcon.pl/odziez/bluzki-damski ... im-rekawem . Każda kobieta lubi ciuszki, ja przynajmniej nie znam takiej, która nie lubi :D Wystarczy znać rozmiar i wpasować się w gust, ale jak się kogoś dobrze zna to nie jest problem.

Bigi12
Posty: 302
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: fajne prezenty

Post autor: Bigi12 »

Jeśli potrzebne są fajne prezenty to zacznij poszukiwania na witrynie Toys4Boys. Tam znajdziesz prezent na każdą okazję i w dobrej cenie. Mają w ofercie klocki, biżuterię, bluzy i masę innych rzeczy. Znajdziesz prezent dla chłopaka na święta jak i urodziny dziewczyny. u nich na pewno zakupisz coś pod choinkę dla każdego członka rodziny.

ODPOWIEDZ