majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

fajne prezenty

Post autor: majsterka »

Widzę że stawiasz na dosyć praktyczny prezent. Ale no dokładnie zależy co się komu podoba. U mnie mama ma urodziny za miesiąc i tez myślę nad prezentem ale chyba bardziej bym się ukierunkowała na jakąś biżuterie. Koleżanka pokazywała mi ostatnio na ankabizuteria/pl/6-kolczyki piękne naszyjniki z różnymi kamieniami. Wiem że mojej mamie by się coś takiego spodobało. Nie wiem tylko jeszcze który wybrać... Kupował ktoś może mamie biżuterię i pomógł mi ułatwić wybór czegoś odpowiedniego?

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: fajne prezenty

Post autor: bonyard »

Ja na prezent podarowałam mamie audiobooka. Widziałam fajną promocję na taniaksiazka/pl/audiobooki-c-11054.html i aż grzechem było nie skorzystać. A że mama już ma problemy z czytanie to takie audiobook jest dla niej idealnym rozwiązaniem

Pono
Posty: 56
Rejestracja: śr lut 19, 2020 2:25 pm

Re: fajne prezenty

Post autor: Pono »

"Fajne prezenty to takie, których się nie spodziewasz a spełniają Twoje skryte marzenia. Dlatego jestem przeciwna robieniu list potencjalnych zakupów przed imprezą urodzinową, czy ślubem. Darczyńca powinien wykazać się intuicją lub zrobić dyskretny wywiad co lubi albo co jest potrzebne osobie dla której chcemy kupić prezent. Moim zdaniem dla kobiety, która lubi biżuterię i np. jest uczulona nią, bardzo ucieszy się z naszyjnika ze stali szlachetnej (antyalergicznej) z wisiorkiem w kształcie pierwszej litery jej imienia. manoki/pl/naszyjnik-z-literka-m-z-perlami,t11239.html

[img]https://www.manoki.pl/naszyjnik-z-literka-p-na-lancuszku-stal-szlachetna,befgeg,gaa,a.jpg[/img]
"

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: fajne prezenty

Post autor: pośrednik »

Dla mojego syna na pewno fajnym prezentem będzie ten monitor - zobaczcie tu itnes/pl/monitory-dell-e-series/monitor-dell-e2020h-210-auro-19-5-1600x900-hd-60hz-tn-5-ms-czarny.html To monitor znanej i cenionej marki. A że monitor mojego syna ma słaby obraz, jest porysowany to ten prezent będzie strzałem w dziesiątkę.

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: fajne prezenty

Post autor: Bigi12 »

Dobrym pomysłem na prezent będzie skórzany portfel dobrej jakości. Najlepsze portmonetki męskie dostaniesz w sklepie Betlewski. Mają olbrzymi wybór i atrakcyjne ceny a ich produkty są z wysokiej jakości skóry więc wytrzymają naprawdę wiele.

Kaśka
Posty: 19
Rejestracja: czw lut 20, 2020 2:10 am

Re: fajne prezenty

Post autor: Kaśka »

"Fajny prezent to także dobre jakościowo perfumy. Oczywiście warto dopasować je chociaż w ogólnej nucie do gustu osoby którą chcesz obdarować. nawet jak nie trafisz tak w 100% i zapach się nie spodoba, to będzie się nadawać na prezent dla kolejnej osoby, bo perfumy same w sobie stanowią wartość, zwłaszcza takie jak od Perfumy na Złotej. Zobacz przykładowe perfumynazlotej/pl/produkt/alexandre-j-oscent-black/

[img]https://perfumynazlotej.pl/wp-content/uploads/2021/01/alexandre-j-oscent-black-woda-perfumowana-unisex___40.jpg[/img]
"

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: fajne prezenty

Post autor: mojra »

Ja szukam właśnie jakiegoś fajnego prezentu dla chłopaka, ale powiem ci że mega spory problem z tym jest. Większość prezentów przeznaczonych jest wszędzie dla kobiet, a dla mężczyzn praktycznie w ogóle. Dlatego cieszę się, że trafilam na ofertę gifted/pl/prezenty-dla-chlopaka - tutaj jest w czym wybierać, a ceny nie odstraszają :)

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: fajne prezenty

Post autor: zuzula12 »

"Niedługo moja siostra obchodzi 30-ste urodziny i zastanawiam sie co mogłoby być dobrym prezentem dla niej.



opieka it
"

hadzik
Posty: 89
Rejestracja: czw mar 19, 2020 1:36 pm

Re: fajne prezenty

Post autor: hadzik »

pomysłów na prezenty jest jak widać całkiem sporo. ja ostatnio dostałem od żony prezent w postaci wizyty w moim ulubionym studiu w Warszawie, Jah Love Tattoo. polecam Wam szczerze Michała, mistrza jeśli chodzi o realizm facebook/com/studio.tatuazu.warszawa.tattoo/photos/?tab=album&album_id=10153895271611226. bardzo kreatywny a przy tym kontaktowy człowiek :)

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: fajne prezenty

Post autor: czoko752 »

Ciekawym pomysłem na taki prezent może być obraz i chyba taka propozycja już się tutaj pojawiła. Jeśli miałabym wybierać coś ciekawego, to chyba postawiłabym na kołyska berthe morisot . Wiem, że wiele osób sprawdza takie obrazy i mnie one również się podobają. Cenię ciekawe propozycje.

ODPOWIEDZ