majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: fajne prezenty

Post autor: majsterka »

Kiedyś wydawało mi się, ze im droższy laptop tym lepszy, bo na pewno ma wiele fajniejszych oprogramowani i sprzętów. Póżniej jednak dowiedziałam się, że warto kupić laptopa z drugiej ręki. Czytałam tutaj blogdlamezczyzn/pl/post/laptopy-poleasingowe-zalety-kupowania-laptopow-z-drugiej-reki/ o zaletach takiego rozwiazania. Jak dla mnie super.

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: fajne prezenty

Post autor: Bigi12 »

Jeżeli poszukujesz fajnego prezentu to posta na kosze delikatesowe jak ten smaczajama/pl/pl/p/Kosz-Delikatesowy-Czekoladowy-Czeladnik/12015 Masz w nim łakocie, kawy czy markowe herbaty i wszystko to w dobrej cenie. Jest wiele różnych koszy więc każdy znajdzie ten idealny dla siebie.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: fajne prezenty

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli zastanawiacie się co kupić bliskim na prezent, to ze swojej strony mogę Wam polecić oferte sklepu internetowego, z którego sam wielokrotnie korzystałem. W ich ofercie znajdziecie najróżniejsze koszulki z napisami i inne akcesoria, w tym np. kubek dla mamy .

destruction
Posty: 60
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:00 pm

Re: fajne prezenty

Post autor: destruction »

W przypadku Walentynek znalazłam już kilka propozycji na prezent dla męża i jedną z nich jest odzież na motocykl w ofercie sklepu bikestar/pl/pl/c/Odziez/2737. Myślę, że kupno odzieży będzie dobrym wyborem, bo zazwyczaj jak kieruję się czyjąś pasją wybierając prezent to trafiam idealnie. Sprawdziło się to niejednokrotnie z przyjaciółką, więc z mężem też się uda.

czoko752
Posty: 1023
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: fajne prezenty

Post autor: czoko752 »

Dla motocyklisty polecam szukać konkretnego prezentu na stronie advacademy/pl/voucher/ , bo możecie znaleźć tam voucher, który będzie można wykorzystać na doszkalanie jazdy różne rodzaju techniką. Myślę, że osoba zainteresowana motocyklami bardzo z takiego prezentu się ucieszy. Moim zdaniem to też zawsze fajny i też jednocześnie oryginalny prezent.

Malina
Posty: 30
Rejestracja: śr lis 25, 2020 2:05 pm

Re: fajne prezenty

Post autor: Malina »

"Wszystko zależy od tego co dla kogo jest fajnym prezentem.

Moim ostatnim prezentem który dostałam od znajomego było skórzane etui na klucze marki ADAM BARON adam-baron/pl/skorzane-etui-na-klucze-slow-key-cognac-red

To niezobowiązujący luksusowy gadżet dla tych, którzy cenią sobie autentyczność i własną przestrzeń,jest niewielki, ale bardzo praktyczny i przydatny.
"

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: fajne prezenty

Post autor: pośrednik »

Jak dla mnie to zawsze fajnym prezentem jest książka np ta taniaksiazka/pl/sklep-z-tysiacem-cudow-agnieszka-krawczyk-p-1620819.html Tą książkę czyta się przyjemnie. Porusza tematy tj wybaczanie innym , a też sobie. Pokazuje co w życiu jest najważniejsze. Moim zdniem dobra propozycja na prezent.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: fajne prezenty

Post autor: grażynka011 »

Na prezent bardzo dobra będzie "Sanoko. Psst! Czy zdradzić ci moją tajemnicę?". Moim zdaniem jest to jednak najlepsza książka dla dziewczynek 11-letnich. Uczy o zdobywaniu pasji i talentów, o przyjaźni, do tego jest bardzo ciekawa

mojra
Posty: 647
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: fajne prezenty

Post autor: mojra »

Ja jestem zdania, że najlepiej stawiać na prezenty praktyczne. Słuchawki będą zdecydowanie strzałem w dziesiątkę. Na stronie audiohead/pl/sluchawki-bezprzewodowe-do-100-zl-ranking/ znajdziecie ranking takich słuchawek do 100zł :)

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: fajne prezenty

Post autor: sokol »

Polecam także zainteresować się zakupem takich gadżetów jak na przykład głośnik bluetooth Manta: emanta/pl/glosniki-bluetooth/glosnik-bluetooth-manta-spk130go-bk-czarny . Myślę, że wybierzesz u nich coś oryginalnego na prezent.

ODPOWIEDZ