czoko752
Posty: 1063
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: fajne prezenty

Post autor: czoko752 »

Ja zawsze mam problem, jeśli chodzi o prezent świąteczny , ponieważ bardzo często takie prezenty wręczamy również dalszej rodzinie, z którą widzimy się tylko kilka razy w roku. Chyba w tym roku postawię na jakieś personalizowane produkty. Macie jakiś pomysły?

Pono
Posty: 56
Rejestracja: śr lut 19, 2020 2:25 pm

Re: fajne prezenty

Post autor: Pono »

Jeszcze jest trochę czasu, żeby zrobić rekonesans co dla kogo przygotować pod choinkę. W mojej rodzinie krąży na rodzinnej grupie tabelka do której każdy wpisuje najpóźniej do końca listopada co chciałby dostać pod choinkę. Mamy więc sporo problemów z głowy. Nie ma nietrafionych prezentów. Moja córka już wypełniła swoją tabelkę i mogę kupić jej prezent dużo wcześniej. Wymarzyła sobie kolczyki ze stali szlachetnej. Znalazłam spory wybór kolczyków na Manoki.pl Wybrałam takie, które nie będą za bardzo rzucały się w oczy, nie będą jej przeszkadzały bo są lekkie - wykonane w środku z pustej rurki. Będą jej do wszystkiego pasować. https://www.manoki.pl/srebrne-kolczyki- ... 12276.html
Obrazek

Bonia
Posty: 614
Rejestracja: pn lis 16, 2020 1:54 pm

Re: fajne prezenty

Post autor: Bonia »

Czy w sklepach odzieżowych Homepark oferują jakieś kompleksowe dowozy zamówionych produktów do domu? Czytałam, że są jakieś sklepy Janki, które oferują taką usługę.

mojra
Posty: 660
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: fajne prezenty

Post autor: mojra »

Ja polecam słuchawki. Doskonała jakość dźwięku to jedna z głównych zalet słuchawek bezprzewodowych marki Manta. Dzięki precyzyjnemu brzmieniu, zrównoważonemu basowi i klarownym tonom, każdy utwór brzmi wyjątkowo i intensywnie.

ODPOWIEDZ