gwarka
Posty: 10
Rejestracja: pn mar 08, 2021 5:37 pm

Re: fajne prezenty

Post autor: gwarka »

Wiele zależy od tego czym dana osoba się interesuje,w czym gustuje,co jest jej pasją. Jeśli masz pod swoim dachem mężczyznę lubiącego sport,a zwłaszcza tenis,warto podarować mu coś ze sklepu DomTenisa. Jest to miejsce wymarzone dla tenisisty w każdym wieku.Dostaniecie w nim rakiety dla dzieci domtenisa/pl/rakiety-juniorskie i dla dorosłych,koszulki sportowe,funkcjonalne i praktyczne torby i plecaki tenisowe, a także zestawy piłek.

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: fajne prezenty

Post autor: mrozek »

Mój mąż w wolnych chwilach lubi oglądać seriale. Widziałam, że ostatnio bardzo spodobał mu się serial Dragon Ball. Niedługo ma urodziny i myślałam o tym, aby kupić mu takie gadżety: pixel-shop/pl/dragon-ball . Co sądzicie?

welurka
Posty: 20
Rejestracja: czw lut 04, 2021 9:36 am

Re: fajne prezenty

Post autor: welurka »

"Bardzo dobrym pomysłem na prezent dla dziewczyny czy kobiety,bez względu na wiek są perfumy,zwłaszcza te znanych i docenianych marek.

W sklepie zapachnisci/pl/pl/c/Damskie/14 mamy szeroki wybór perfum z najwyższej półki.Dodatkowym atutem sklepu jest sprzedaż tzw. odlewek,czyli znanych i lubianych próbek. Dzięki temu można przetestować wiele zapachów w krótkim czasie.
"

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: fajne prezenty

Post autor: zuzula12 »

"Czy macie już zaplanowane prezenty dla blisch na święta?



nori sushi menu
"

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: fajne prezenty

Post autor: milka »

Macie już wybrane i zamówione prezenty dla swoich bliskich? Ja dzisiaj zamówiłam ostatni prezent a mianowicie rękawice kajakowe dla męża i mam nadzieję, że dotrze przed świętami :) Mąż w tym roku kupił kajaki i myślę, że wszelkiego rodzaju gadżety do nich będą fajnym prezentem.

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: fajne prezenty

Post autor: Bigi12 »

Jak prezent ma być fajny a jednocześnie elegancki to postaw na pióro z oferty tego sklepu ldsklep/pl/ Świetna jakość wykonania i znana marka a to tylko część ich oferty. Można też zakupić etui, kalendarze i notesy a nawet gotowe zestawy piśmiennicze. Dzięki nim dostajesz to czego potrzebujesz czyli idealny i niedrogi prezent.

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: fajne prezenty

Post autor: pośrednik »

Moja zona ciągle się odchudza. Dlatego postanowiłem skorzystać z tej oferty tu marbo-sport/pl/product-pol-28385-Pas-odchudzajacy-SB-876C-Body-Sculpture.html Pas odchudzający którego działanie polega na miejscowym zwiększeniu temperatury ciała, wzmocnieniu potliwości podczas ćwiczeń. Co przyspiesza proces przemiany materii i uruchamia spalanie tkanki tłuszczowej. Wspomaga odchudzanie i poprawia wygląd sylwetki. Mam nadzieję ze żona będzie zadowolona.

Awatar użytkownika
galaretek
Posty: 470
Rejestracja: pt wrz 13, 2019 7:11 pm

Re: fajne prezenty

Post autor: galaretek »

W tym roku na święta kupiłem babci kanwę z nadrukiem ze wzorem Jana Pawła II - przyznam szczerze, że babci bardzo się spodobał ten prezent. Zamówiłem ją ze strony https://haftkrzyzykowy.com.pl/ bo była w atrakcyjnej cenie. Co myślicie o tego typu prezentach?
Pal się, pal, przemknęło mi przez głowę. Niech Bóg mi wybaczy takie myśli, ale ty się pal.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: fajne prezenty

Post autor: milka »

Jak wam minęły święta? Trafiliście z prezentami dla swoich bliskich? Mi w tym roku z pomocą przyszedł ten artykuł boo/pl/dom-i-ogrod/czy-to-juz-czas-na-swiateczne-prezenty/ Dzięki niemu wybrałam naprawdę bardzo fajne prezenty dla swojej rodzinki i każdy był zadowolony :)

budowlaniecja
Posty: 145
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:58 am

Re: fajne prezenty

Post autor: budowlaniecja »

Myślę że fajnym prezentem może być laptop. Ja postanowiłem kupić laptop dla córki. Mamy w domu komputer stacjonarny, ale laptop jest bardziej poręczny. Wybrałem taki itnes/pl/laptopy-lenovo-thinkbook-15-g2-itl/laptop-lenovo-thinkbook-15-g2-itl-20vectkrbpb-i5-1135g7-15-6-fhd-ips-ram-40gb-ssd-256gb-szary-windows-10-pro-3-lata-on-site.html Sam pracuję na laptopie marki Lenovo, wiem że to bardzo dobry sprzęt. Uznawany jest za najlepszy na naszym rynku. Myślę że córka będzie zadowolona.

ODPOWIEDZ