erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: erica »

Tak naprawdę większość rzeczy, która na pewno na start się przyda, tutaj babyville/pl znajdziecie. Jest to świetnie rozwinięty sklep w którym możecie kupić artkuły najróżniejszego typu... Ja właśnie też planuję tam dokonać zakupu, ponieważ mają dobre jakościowo rzeczy i korzystne ceny.

czoko752
Posty: 1023
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: czoko752 »

Na pewno jednym z trudniejszych elementów wyprawki będzie wózek. Sama długo zastanawiałam się co wybrać i teraz już wiem, że nie warto pakować się w wózki wielofunkcyjne. Wolę zainwestować w spacerówkę z wkładką dla noworodków - jak euro-cart flex, który przy okazji sprawdzi się w każdym terenie.

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: dolores »

Jakie przedmioty są Waszym zdaniem obowiązkowe w takiej wyprawce ? Ja właśnie szukam pościeli i zastanawiam się gdzie znajdę kocyki eukaliptusowe dla dzieci Widziałam bardzo fajną ofertę na ManyHugs, gdzie mają również kocyki bawełniane i bambusowe.

Dżonko
Posty: 392
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: Dżonko »

Super sprawą są szumiące zabawki - republikadzieci/pl/szumiace-zabawki-jak-usypiaja-i-dlaczego-maluchy-je-kochaja/ . Synowi bardzo taki szumiś pomagał zasnąć i co ważne w nocy jak się przebudzał, zabawka inteligentnie się włączała i znów mu szumiała. To rewelacyjna sprawa. Wyłącza się gdy dziecko śpi i włącza gdy jest taka potrzeba.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: zuzula12 »

Na pewno wiele z was zainteresuje się ofertą od mamissima/pl/akcesoria_dla_rodzicow/akcesoria_do_wozkow.html to sklep z akcesoriami i innymi fajnymi produktami dla najmłodszych. Ja wiele rzeczy tam zamówiłam i jestem zadowolona. To bardzo dobrze wykonane jakościowo świetne produkty w dobrych cenach. Sprawdźcie na ich stronę.

karol3222
Posty: 1060
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:31 pm

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: karol3222 »

Może ktoś z państwa skorzysta z urodziny dla dzieci . Moim zdaniem to jest bardzo dobra oferta.

Dżonko
Posty: 392
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: Dżonko »

W wyprawce warto żeby znalazł się szampon na ciemieniuchę - byhealth/pl/ciemieniucha . Prawie pewne, że dziecko będzie miało ciemienuchę. U mnie tyle dzieciaków w rodzinie i każdy przez to przeszedł. Warto od razu pielęgnować skórę na głowie i szybko się tego pozbyć.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: Bakeneko »

Ja swoje dzieci urodziłam już dawno temu, ale z tego co mówiła mi znajoma teraz do pielęgnacji skóry dotkniętej ciemieniuchą super sprawdzają się kosmetyki healpsorin baby od Hermz także warto sobie też zobaczyć. Mają balsam, emulsję czy olejek żelowy.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: grażynka011 »

Wydaje mi się, że może wam się spodobać również bambusowy kocyk . Sama właśnie planuję go kupić na dniach, ponieważ słyszałam, że jest on bardzo solidnie wykonany, więc może jednak to będzie dobry zakup

ODPOWIEDZ