AsiaS
Posty: 50
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:08 am

Wyprawka dla dziecka

Post autor: AsiaS »

Hej! Czy ktoś z Was kompletuje wyprawkę dla dziecka, na jaki wózek się zdecydowałyście? Jaki macie wózek dla dziecka? Chodzi mi o modele 2w1. Ja zdecydowałam się na wózek od insevio/com/ - gondola i spacerówka, oba warianty są bardzo dobre :) Jestem zadowolona z zakupu, ponieważ wózek jest solidnie wykonany, a elementy wszystkie są wysokiej jakości :) Polecam bardzo.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: czoko752 »

Bardzo ważny jest wybór wózka. Nieodpowiedni sprawi, że spacery mogą stać się koszmarem. Z własnego doświadczenia polecam EasyGo Minima Plus. Mały, ale bardzo wygodny i praktyczny. Idealny na moje oczekiwania.

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: mrozek »

A co z żywieniem malucha? Macie swoje ulubione produkty? HiPP ma w ofercie bardzo fajne słoiczki dla maluchów, są to produkty ekologiczne z certyfikatem BIO. Szczególnie warto zwrócić uwagę na jednoskładnikowe przeciery z serii Pierwsza Łyżeczka. Koniecznie się rozejrzyjcie.

evie
Posty: 126
Rejestracja: sob sty 30, 2021 9:29 am

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: evie »

Bardzo waznym elementem wyprawki jest materacyk do lozeczka dla dziecka :) materacyk/pl/produkt/materac-sensitive-dla-dzieci/ my mamy taki model

piotrowska
Posty: 170
Rejestracja: pt lut 12, 2021 1:24 pm

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: piotrowska »

U mnie na spokojnie to wszystko poszło, miałam gotową listę wyprawkową, jest takich list masa w necie a wózek też zamówiłam online bezpośrednio od x-landera a więc też nie było kłopotu, przyszedł na czas. Idealnie się sprawdza do dziś, trafiłam z tym wyborem w dziesiątkę!

karowisniewska
Posty: 24
Rejestracja: pt sty 29, 2021 1:09 pm

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: karowisniewska »

Przy wyprawce dla dziecka warto się zastanowić nad wyborem odpowiedniego wózka, ponieważ szybko mija czas i przyjdzie również moment na wybranie właśnie niego :) Na pewno postawiłabym na solidny wózek z dobrą amortyzacją, ale też niebanalnym wyglądem. Jeśli chodzi o mnie to zdecydowałam się na wózek od venicci/pl/, czyli Venicci z nowej kolekcji Tinum :)

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: mojra »

Ja na ostatnią chwilę dokupiłam również dodatkowy kocyk. I powiem wam, że zaszalałam, bo wybrałam jeden z ofety sakramento/pl/pl/c/KOCYKI-DZIECIECE/321 z personalizacją. Musze przyznać, ze na żywo wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach. To był super wybór.

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: pyrtek »

A starsze dzieciaki gdzie ubieracie? ja ostatnio trafilam na bardzo porzadne Ubranka dla dzieci mayoral - polecam sobie zajrzec, bo ceny tez maja w porzadku

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: milka »

Ja powiem szczerze, ze z całej wyprawki największy problem miałam z wózkiem. Ilość dostępnych modeli mnie przytłoczyła. Po wielu dniach poszukiwań w końcu wybrałam Axo z cavoe.eu/ To wózek terenowy, idealny na naszą wieś i leśne spacery. Wózek ma amortyzatory, duże koła i sporo miejsca dla dziecka. Mimo to jest bardzo lekki i dobrze się go prowadzi.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: grażynka011 »

My kupiliśmy nie tak dawno porządne śpioszki niemowlęce, które dostępne są w pinokio/pl/spiochy-niemowlece-dla-dziewczynki . Jest tutaj bardzo duży wybór i co ważne oferowane ciuszki są wysokiej jakości, dodatkowo tak pięknie się prezentują, od razu wybrałam kilka sztuk dla mojej córki

ODPOWIEDZ