zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: zuzula12 »

Moim zdaniem wato kupić podgrzewacz do butelek to tak w sprawie tej wyprawki. Takie akcesorium jest naprawdę przydatne i często się z niego korzysta. ja posiadam i szczerze polecam. Myślę że jeśli to zakupicie to też będziecie zadowoleni jak ja.

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: mrozek »

Pomyśl też o zakupie mleka modyfikowanego. Ja nie karmiłam piersią i od samego początku podawałam dziecku mleko modyfikowane Bebilon AR ProExpert przeciwko ulewaniu. Bardzo dobrze mała je tolerowała, zresztą wciąż je pije. Nie jest to dla mnie żaden problem, z zakupem tego mleka też jest ok, bo w każdej stacjonarnej aptece sieci DOZ można je kupić w dobrej cenie.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: mojra »

I jak wam idzie kompletowanie wyprawki? Ja chyba mam już wszystko, także mogę odetchnąć z ulgą. Ostatnią rzeczą, jaką zamówiłam był szlafrok niemowlęcy. Stacjonarnie nie udało mi się kupić nie fajnego, także zdecydowałam się na zakupy w sklepie internetowym qbanamama/pl/szlafroki-dzieciece który był tutaj nie raz polecany.

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: tonga »

Kompletowanie wyprawki to jak się okazuje wcale nie taka prosta sprawa :) pamiętam, ze ja zastanawiałam się nad tym jakie pieluchy wybrać, jakie ubranka czy kosmetyki będą dla takiego malucha najlepsze. Gdy zaczęłam szukać informacji na ten temat w sieci trafiłam na świetny blog parentingowy Dbamy o Dziecko dbamyodziecko/pl/. Idealne miejsce dla każdego rodzica, mnóstwo ciekawych wpisów, rzetelnych porad.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: grażynka011 »

A może warto postawić na solidny drewniany bujak dziecięcy? Bardzo dobrą ofertę posiada oh babe opinie także warto postawić tutaj na zakup

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: erica »

Z całą pewnością również przyda się wam łóżeczko dla dziecka, które będzie bardzo komfortowe, bezpieczne i ładne na swój sposób. Moją uwagę przykuła właśnie firma skiddou/com/kategoria-produktu/lozeczka-dla-dzieci/ , która cieszy się popularnością. Widać, że oni oferują konkretniejsze artykuły dla dzieciaczków. Także super...

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: milka »

Czy wasze dzieci jedzą makarony? Ja mam 7 miesięcznego synka i myślę o rozszerzeniu jego diety własnie o makaron. Na teatr-duet/pl/bezglutenowe-makarony-dla-dzieci-i-niemowlakow-najlepsze-propozycje/ wyczytałam, że są na rynku dostępne makarony bezglutengowe dla dzieci i niemowlaków. Czy wasze dzieci je jedzą?

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: sokol »

Wracając do tematyki łóżek dla dzieci to polecam zajrzeć do tego sklepu online: interbeds/com/pl/lozka-pojedyncze . Można tam znaleźć między innymi oryginalne łóżka pojedyncze dla dziewczynki i chłopca. Wybór mają bardzo duży.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: czoko752 »

Ja zastanawiam się nad zakupem misia Whisbird whisbear/com/pl/blog/ladnebebe-whisbird-ukolysze-dziecko-takze-w-podrozy/ . Moje poprzednie dziecko miało straszne kolki i boję się, że tym razem będzie to samo. Kiedyś używaliśmy suszarki, w ten sposób spaliliśmy trzy... Jeśli szumiś faktycznie miałby pomóc, to biorę go w ciemno. Używałyście? Sprawdza się?

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: Bakeneko »

Myślę, że zainteresuje was ten poradnik instaperfect/pl/wyprawka-dla-noworodka-co-kupic/ Zebrano tam wszystkie najistotniejsze informacje dotyczące wyprawki dla noworodka. Warto sprawdzić, niektóre pozycje mnie osobiście zaskoczyły ;)

ODPOWIEDZ