Tikabum
Posty: 127
Rejestracja: ndz lut 09, 2020 12:37 pm

Jaki język najlepszy na wyjazdy?

Post autor: Tikabum »

I chodzi mi głównie o wyjazdy turystyczne w obszarze Europy, a konkretnie w najbardziej imprezowe miejsca :D Jakiego więc języka najlepiej się nauczyć?

Igielnik
Posty: 153
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:42 pm

Re: Jaki język najlepszy na wyjazdy?

Post autor: Igielnik »

"W najbardziej imprezowych miejscach w Europie, czyli w Barcelonie, na Ibizie i na Majorce mówi się oczywiście po hiszpańsku :D Przy okazji w tym języku porozumiesz się praktycznie w całej Ameryce Południowej.

Ja swój hiszpański opanowałam w szkole International House Wrocław ih/com/pl/wroclaw/hiszpanski/

Można u nich płacić ratalnie no i grupy uczących się nie są duże.
"

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Jaki język najlepszy na wyjazdy?

Post autor: zuzula12 »

Wszystkim osobom zainteresowanym tematem polecam sprawdzić stronę eoborniki/pl/technika-i-nauka/edukacja/7242-jak-uczyc-sie-jezykow-obcych.html , na której dowiecie się jak uczyć się języków obcych. Warto uczyć się języków obcych, zwłaszcza obecnie.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Jaki język najlepszy na wyjazdy?

Post autor: czoko752 »

W poszukiwaniu informacji na temat nauki języka angielskiego trafiłam na ofertę Szybka Nauka Pro i muszę Wam powiedzieć, że ich metody brzmią rewelacyjnie. Na wszystko możecie sobie zerknąć, możecie sprawdzić co i jak oraz spróbować, czy będzie to odpowiednia propozycja dla Was. Sprawdzicie? Skorzystacie? Myślicie, że to dobry pomysł?

ODPOWIEDZ