Awatar użytkownika
galaretek
Posty: 469
Rejestracja: pt wrz 13, 2019 7:11 pm

Podróż kamperem

Post autor: galaretek »

Jeżeli ktoś z was zamierza w te wakacje podróżować kamperem i szukacie sprawdzonej firmy na Śląsku, która je wynajmuje, to zdecydowanie polecam wam https://kampery-wynajem.pl/cennik/ . Posiadają oni nową flotę pojazdów z bogatym wyposażeniem. Na pewno więc możecie liczyć na komfortową podróż. Ciężko znaleźć lepszą okazję w internecie.
Pal się, pal, przemknęło mi przez głowę. Niech Bóg mi wybaczy takie myśli, ale ty się pal.

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Podróż kamperem

Post autor: emiliakozak »

Na pewno podróż kamperem na wakacje będzie pełna przygód. W pierwszej kolejności warto zastanowić się co zabrać na wakacje aby były one w pełni udane. Podstawą wyposażenia będą dokumenty, a jeśli wybieracie się poza granicę państwa koniecznie sprawdźcie jakie są wymagane dokumenty i czy ich termin na pewno mieści się w przepisach. Nie zapominajcie także o lekach na każdą okazję, zwłaszcza jeśli chorujecie przewlekle.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Podróż kamperem

Post autor: zuzula12 »

Ja czytałam na blogu rodzinne-podroze/pl artykuły dotyczące wyjazdów wakacyjnych. Jeśli planujecie zwiedzać kamperem to sprawdźcie w jakich krajach warto coś zwiedzić, gdzie najlepiej pojechać i w jakim czasie. To pomocny i ciekawy blog podróżniczy polecam sprawdzić i poczytać.

czoko752
Posty: 1023
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Podróż kamperem

Post autor: czoko752 »

Świetny pomysł! Taka podróż to na pewno niezapomniana przygoda i tak naprawdę każdy może spróbować, bo camper zawsze można wynająć. Firma azar4 poszła o krok dalej i w swojej ofercie posiada camper terenowy, który montowany jest na pick up. Na ich stronie internetowej można znaleźć szczegółowe informacje, które na pewno przybliżą Was do podjęcia decyzji.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Podróż kamperem

Post autor: zuzula12 »

Jakie macie plany na tegoroczne wakacje?

Majonez dla lokali gastronomicznych

ODPOWIEDZ