synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Wakacje nad morzem? Hotel czy apartament?

Post autor: synia »

A tutaj blueapart/pl/apartamenty/jurata już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto na spokojnie rozejrzeć się na tym portalu. Jest tam bowiem wiele różnych naprawdę luksusowych apartamentów do wyboru. Obecnie noclegi właśnie w apartamentach są bardziej bezpieczne i znacznie tańsze. Poza tym komfort jest większy. Pomyślcie koniecznie nad takim rozwiązaniem.

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Wakacje nad morzem? Hotel czy apartament?

Post autor: sokol »

A dlaczego akurat nad morze? W Polsce jest wiele ciekawych miejsc, które warto odwiedzić. Jest to między innymi hotel stare miasto lublin: hotelalter/pl/ . Ja bardzo lubię wracać do Lublina.

postzunia
Posty: 64
Rejestracja: wt maja 12, 2020 1:02 pm

Re: Wakacje nad morzem? Hotel czy apartament?

Post autor: postzunia »

A czemu by nie? jednak ja mam inny pomysł, tzn morze jak najbardziej jednak nie chcę wiazać się w hotelu gdy na stronie eltorecampers/pl/ można wypożyczyć campera i nie prtzywiazywać sie do jednej plaży czy miejscowości, jak dobrze pójdzie to uda mi się w 2021r przejechać całą linie brzegową bałtyku po Polskiej stronie.

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Wakacje nad morzem? Hotel czy apartament?

Post autor: bonyard »

Kwestia gustu tak naprawdę, hotel ma ten plus że wszystkim oni się zajmują nawet śniadanie serwują, natomiast w apartamencie ma się większą swobodę. Bez względu na to co się wybierze to i tak najlepiej przez wyszukiwarkę stayget/com/ szukać miejsc noclegowych

zorba
Posty: 72
Rejestracja: pn maja 11, 2020 2:24 pm

Re: Wakacje nad morzem? Hotel czy apartament?

Post autor: zorba »

Myślę, że najlepszy będzie Pensjonat w Borach Tucholskich Przystanek Tleń przystanektlen/pl/site/3/okolica.html. Tyle już słyszeliśmy od znajomych o tych pięknych okolicach, że jestem bardzo ciekawa osobistych wrażeń. Chcemy tam z rodzinką pojechać zimą ponieważ latem nie byliśmy nigdzie razem. Podobno wyjątkowo urokliwy jest tam Wdecki Park Krajobrazowy.

PatkaM
Posty: 46
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:09 pm

Re: Wakacje nad morzem? Hotel czy apartament?

Post autor: PatkaM »

W sumie wszystko jedno dla mnie, byle by była pogoda. Ta jest najważniejsza nad morzem oczywiście:) Zabieram zawsze ze sobą na takie wypady cały osprzęt wakacyjny :D Super się sprawdza kajak dmuchany dwuosobowy, bez problemu można wszędzie go ze sobą zabrać.

paździoch
Posty: 102
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:40 am

Re: Wakacje nad morzem? Hotel czy apartament?

Post autor: paździoch »

Powiem wam, że nigdy nie byłem na wakacjach poza granicami Polski i chciałoby się wreszcie gdzieś dalej pojechać. Podobno w Egipcie bywa fajnie a na stronie jackdivershop/pl/ mają dość tanio takie wyjazdy.

kubek201
Posty: 36
Rejestracja: sob lis 14, 2020 11:33 pm

Re: Wakacje nad morzem? Hotel czy apartament?

Post autor: kubek201 »

Jeśli chodzi o wyjazdy dzieci, to warto zdecydować się na zorganizowany wypoczynek. Dzięki temu z pewnością przeżyją niesamowitą przygodę i przede wszystkim oddamy je pod dobrą opiekę. Zastanówcie się nad tym koniecznie. Tutaj kompas/pl/lato/survival-asg-paintball macie namiar na ciekawą propozycję w tym zakresie. Warto się tam rozejrzeć.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Wakacje nad morzem? Hotel czy apartament?

Post autor: czoko752 »

No co do wakacji nad morzem to ja wybieram zazwyczaj jednak domki przy plaży blisko gdzieś, cały domek mam dla siebie i rodziny wtedy, to najlepsza opcja. A jak nie wiecie gdzie się wybrać w fajne miejsce to tutaj worldwideracewalking/com/ macie blog podróżniczy który polecam.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Wakacje nad morzem? Hotel czy apartament?

Post autor: zuzula12 »

Zdecydowanie polecam Wam apartamenty. Ostatni weekend spędziłem nad Morzem Bałtyckim i przyznam, że był to świetny wybór. Skorzystałem z apartamentów gdynia-yacht-park/pl i szczerze polecam wszystkim zainteresowanym. Świetna lokalizacja oraz rozsądne ceny.

ODPOWIEDZ