Igielnik
Posty: 153
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:42 pm

Wakacje nad morzem? Hotel czy apartament?

Post autor: Igielnik »

"""Wakacje nad morzem? Hotel czy apartament?

Jaka forma spania bardziej wam odpowiada i dlaczego?
"""

Tikabum
Posty: 127
Rejestracja: ndz lut 09, 2020 12:37 pm

Re: Wakacje nad morzem? Hotel czy apartament?

Post autor: Tikabum »

"""I to i to, zależy od sytuacji, jak wybieraliśmy się ostatnio na wakacje nad morzem z dzieckiem, to lepiej sprawdził się apartament - więcej miejsca, wiecej przestrzeni, aneks kuchenny więc można było w każdej chwili dziecku przygotować jedzenie jak marudziło i nie trzeba było latac do hotelowej restauracji itd.

Podpowiem miejscówke tutaj fajną: herbalsglamping.eu/dla-dzieci/



A z kolei jak sam jadę, to nie potrzebuję aż tyle, więc wtedy hotel jest akurat.
"""

Betka89
Posty: 49
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:16 pm

Re: Wakacje nad morzem? Hotel czy apartament?

Post autor: Betka89 »

Aprartamenty zdecydowanie są tańsze niż hotele, a też panują w nich bardzo wygodne warunki i zwykle jest dodatkowo kuchnia w pokoju do dyspozycji. Więc dla mnie ta forma jest najwygodniejsza. A żeby jeszcze bardziej sprawić, że wyjazd będzie wygodny zamiast jazdy autobusem zdecydowanie wolę wynająć samochód - fleetcorp/pl/lodz/ i podróżować bez ograniczeń. Nawet mozna poprosić o dodatkowy bagażnik dachowy czy fotelik dla dziecka, dzięki czemu nic już nie musicie dodatkowo kupować.

Joahim
Posty: 9
Rejestracja: wt lut 25, 2020 11:53 am

Re: Wakacje nad morzem? Hotel czy apartament?

Post autor: Joahim »

Tylko Jurata.

Anita
Posty: 18
Rejestracja: czw mar 12, 2020 8:37 pm

Re: Wakacje nad morzem? Hotel czy apartament?

Post autor: Anita »

Dokladnie tak.

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Wakacje nad morzem? Hotel czy apartament?

Post autor: Monika »

A co sądzicie o pracy podczas wakacji? ja pomyślałam, że może warto byłoby pojechać w nadchodzące wakacje gdzieś za granicę, aby zarobić trochę pieniędzy. Na stronie internetowej polandworkforce/com/praca-francja/ widziałam na przykład oferty zatrudnienia dla Polaków we Francji. Co o tym sądzicie?

Tati17
Posty: 13
Rejestracja: sob kwie 18, 2020 3:11 pm

Re: Wakacje nad morzem? Hotel czy apartament?

Post autor: Tati17 »

Jeżeli ciekawi Cię właśnie ten problem to miej na uwadze, iż znam miejsce, gdzie powinnaś znaleźć o wiele więcej wyjątkowo wnoszących dużo do życia informacji na owy temat. Rekomenduję jak tylko znajdziesz czas ponieważ naprawdę warto według mojej oceny - ekoseat/pl .

burza
Posty: 61
Rejestracja: czw sty 30, 2020 11:40 pm

Re: Wakacje nad morzem? Hotel czy apartament?

Post autor: burza »

Wolę apartament ja dużo zalet i pierwszym i najważniejszym jest jego wygoda że wchodzisz do niego jak do siebie do domu i możesz się poruszać po nim jak w domu masz własną kuchnie i dostęp do łazienki z pralką czego niema w hotelach. Więc jak dla mnie jest dużo większa swoboda i komfort a cenowo niczym się nie różną.

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Wakacje nad morzem? Hotel czy apartament?

Post autor: tonga »

ja zdecydowanie stawiam na góry, tu wypoczywa mi się najlepiej :) własnie kilka dni temu wróciliśmy z wakacji w Zakopanem, było super :) pozwiedzaliśmy, mieliśmy okazje dobrze zjeść ( głównie chodziliśmy do restauracji Tarasy Gubałówka bo mają tu najlepszą regionalną kuchnię w okolicy). pełen relaks, akumulatory naładowane na full :)

Aldona
Posty: 49
Rejestracja: wt lut 04, 2020 10:59 am

Re: Wakacje nad morzem? Hotel czy apartament?

Post autor: Aldona »

W tym roku jest sporo komarów i much. Z tego względu warto mieć na wyposażeniu taką lampę owadobójczą . Zajrzyjcie na tą propozycję od Adler adler/com/pl/index.php/Main/Produkt/ms_7933 - ta lampa świetnie radzi sobie z każda ilością komarów ciem czy much. Emitowane światło UV jest całkowicie bezpieczne i nieszkodliwe dla człowieka i zwierząt. Taką lampę można zarówno postawić na ziemi lub powiesić za haczyk. Dzięki takiemu rozwiązaniu nic nie zakłóci naszego wypoczynku

ODPOWIEDZ