bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Wakacje nad morzem? Hotel czy apartament?

Post autor: bebefa »

No właśnie my byliśmy w jednych domkach i powiem Wam, że nawet nam się spodobało .Dlatego planujemy teraz takie dreamwoodhouse/com/ domki u siebie. Nam to się ogólnie bardzo podoba ten koncept, ale w sumie, nie ma to jak szukanie domków po hotelach, heh.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Wakacje nad morzem? Hotel czy apartament?

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli zastanawiacie się, gdzie spędzić wakacje w tym roku, to zdecydowanie mogę Wam polecić stronę lesnaryba/pl/domki-letniskowe-nad-jeziorem-lublin/ . Znajdziecie na niej domki letniskowe w przepięknym miejsce w Lublinie nad jeziorem.

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Wakacje nad morzem? Hotel czy apartament?

Post autor: mrozek »

Bardzo fajną przygodą jest wyjazd na takie wakacje camperem. Oczywiście nie trzeba go od razu kupować, można go po prostu wynająć. Istnieją takie firmy jak autocampingi/pl/, które oferują taki wynajem w bardzo dobrej cenie.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Wakacje nad morzem? Hotel czy apartament?

Post autor: milka »

Jeśli planujecie wypad na spływ kajakowy to na pewno przydadza wam się rękawice kajakowe. My na poczatku wszystko wynajmowaliśmy, ale na tyle się wkręciliśmy w kajakarstwo że zakupiliśmy własny sprzęt i akcesoria.

papilotka
Posty: 150
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:47 am

Re: Wakacje nad morzem? Hotel czy apartament?

Post autor: papilotka »

My raz do roku staramy sie jezdzic nad Morze, w tym roku wybieramy Gdansk :) tripholiday/pl/blog/atrakcje-gdansk-miejsca-ktore-warto-zobaczyc-i-zwiedzic/ tutaj jest fajnie opisane jakie miejsca warto odwiedzic w tamtej okolicy

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Wakacje nad morzem? Hotel czy apartament?

Post autor: erica »

Wiecie, wedle mnie nawet możecie nawet na drugi kontynent się wybrać na wakacje. Dzisiaj jest wiele opcji i możliwości, tylko chcieć ;). Generalnie znalazłam ostatnio nawet ciekawy artykuł o jet lag unilink/pl/porady/jet-lag-czym-jest-i-jak-z-nim-walczyc , bo jest to zjawisko, które pojawia się podczas zmiany czasowej jaka dotyka nas, kiedy wybieramy się całkiem daleko, do innego kraju.

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Wakacje nad morzem? Hotel czy apartament?

Post autor: sokol »

A co powiecie na przykład na takie obozy studenckie: st/pl/wyjazdy/chill-party ? Moim zdaniem będzie to niezapomniane wrażenie. To idealna okazja aby się gdzieś wyjechać i poimprezować. Warto o tym pomyśleć.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Wakacje nad morzem? Hotel czy apartament?

Post autor: czoko752 »

A polecacie jakieś konkretne aktywności w wakacje? Ja lubię różnego rodzaju sporty wodne i mam w planach popływać kajakiem. Do tego odpowiednie będą bardziej Mazury, więc może w tym roku takie kierunek. Zazwyczaj jeżdżę nad morzem, aby poleżeć na plaży, a teraz marzą mi się bardziej aktywne wakacje. We wszystkie potrzebne rzeczy na kajak można zaopatrzyć się na stronie gokajak.com .

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Wakacje nad morzem? Hotel czy apartament?

Post autor: zuzula12 »

Jakie macie plany na tegoroczne wakacje?

Reklama : Detektyw Rzeszów

ODPOWIEDZ