matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

gdzie dobrze zjeść w Zakopanem ?

Post autor: matea »

Drodzy moi wybieram się za kilka dni do Zakopanego. Hotel już zarezerwowany ale teraz rozglądam się za jakimiś dobrymi restauracji gdzie będziemy mogli się stołować. Macie jakieś swoje ulubione miejsca w tym mieście ?

hadzik
Posty: 89
Rejestracja: czw mar 19, 2020 1:36 pm

Re: gdzie dobrze zjeść w Zakopanem ?

Post autor: hadzik »

Wystarczy, że przejdziesz się po Krupówkach i tam na każdym kroku jakaś knajpa czy to z regionalnym jedzeniem czy np z pizzą. cenowo różnie, pewnie im dalej od Krupówek tym taniej chociaż to też pewnie nie reguła.

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: gdzie dobrze zjeść w Zakopanem ?

Post autor: tonga »

ee tam na Krupówkach nie ma nic ciekawego. Ja polecam restaurację Tarasy Gubałówka :) bardzo smaczne dania, duże porcje, spoko ceny. koniecznie ram zajrzyj, nie pozalujesz :)

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: gdzie dobrze zjeść w Zakopanem ?

Post autor: matea »

super, bardzo Ci dziękuje za informacje! już wróciłam do domu, jak ten czas szybko zleciał... tak czy siak Pani, od której wynajmowaliśmy pokój poleciła nam własnie tą restaurację na Gubałówce, byliśmy i to był strzał w 10 :) kwaśnica i korytko podhalańskie - strzał w 10 :)

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: gdzie dobrze zjeść w Zakopanem ?

Post autor: tonga »

oo to super matea, ze udało się wybrać na obiad do tej knajpki, fajne miejsce co :)? az sie teraz glodna zrobiłam na myśl o tym co tam serwują :)

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: gdzie dobrze zjeść w Zakopanem ?

Post autor: matea »

no nie dziwie się sama bym wciągnęła tą ich pizze :) na pewno tam jeszcze wrócimy jak tylko będzie okazja :)

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: gdzie dobrze zjeść w Zakopanem ?

Post autor: tonga »

ja będę w Zakopanem w styczniu czy w lutym to na pewno też się do nich ponownie wybiore :)

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: gdzie dobrze zjeść w Zakopanem ?

Post autor: zuzula12 »

Bardzo często kupuje produkty od MOWI - mowisalmon/pl/przepisy/salatka-z-lososiem-mowi-figami-orzechami-laskowymi-i-jablkiem/ , ponieważ ich łosoś jest świetnej jakości i jest bogaty w zdrowe tłuszcze. Jeżeli jestescie zainteresowani ich produktami, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.

ODPOWIEDZ