synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: nowy rower

Post autor: synia »

Myślę, że warto sobie na spokojnie zerknąć na tę stronę dobrerowery/pl/odziez-rowerowa . Można tam zakupić nie tylko nowy rower, ale również ubranie na rower. Wybór jest ogromny. Każdy znajdzie tam rozwiązanie, które będzie odpowiedzią na jego potrzeby. Rozejrzyjcie się tam koniecznie.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: nowy rower

Post autor: mojra »

Super, gratuluję zakupu :) Oby dobrze ci się na nim jeździlo i co najważniejsze - bezpiecznie. Jeśli chcesz uchronić się od wypadku, to polecam kupić opaski ledowe Koszt takich opasek nie jest wygórowany, a z własnego doświadczenia wiem, że idealnie spełniają swoją funkcję.

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: nowy rower

Post autor: erica »

A czy sprawdzaliście oferty rowerzysta/pl/rowery-gravel-i-przelajowe ? Bo jak szukacie naprawdę solidne rower, to tam z pewnością coś wybierzecie dla siebie. Oni mają wybór ogromny i zróżnicowany, i co najważniejsze macie pewność, że kupujecie tam coś na dłuższy czas. Także warto zaglądnąć do nich.

Luza
Posty: 80
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:41 pm

Re: nowy rower

Post autor: Luza »

Rowery są coraz popularniejsze. Ekologiczny środek transportu, pozytywnie wpływający na zdrowie i sylwetkę. Warto to wykorzystać. Tym bardziej, że są dostępne rowery wielu fajnych producentów, niektóre w bardzo konkurencyjnych cenach. Sporo ludzi wybiera rowery orbea. Solidne, wytrzymałe, o nowoczesnym wyglądzie i bardzo funkcjonalne. Tu bikesalon/pl/orbea jest spory wybór modeli tej hiszpańskiej marki.

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: nowy rower

Post autor: dolores »

Jeśli wybieracie się w dłuższe trasy rowerowe to z pewnością przyda się koszyk na bidon, który będzie łatwy w montażu. Na goride/pl/akcesoria-do-roweru/zestaw-kross-bladee-koszyk-na-bidon-kross-spring-bidon-750ml-torebka-kross-saddle-bag-200 znalazłam świetny zestaw z koszykiem na bidon, bidonem i torbą. Super się u mnie sprawdza, jest to naprawdę praktyczne rozwiązanie :)

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: nowy rower

Post autor: sokol »

A czy są tutaj fani jazdy na rowerze? Dla mnie to najlepsza forma treningu. Warto wiedzieć, że w sieci można zamówić rower crossowy: dobrerowery/pl/kross-evado-1-0-2018 . Uważam, że takie zakupy online są bardzo wygodne.

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: nowy rower

Post autor: mrozek »

Ja uwielbiam jeździć na rowerze i nie wyobrażam sobie go nie mieć latem. Swój rower kupowałam w Metrobikes i jestem bardzo zadowolona. Polecam rzucić okiem na ich rowery ktm lublin: metrobikes/pl/pl/c/Rowery/9 . W ofercie mają też wiele różnych akcesoriów rowerowych.

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: nowy rower

Post autor: bajobaj »

Ja to Wam powiem, że szczerze mówiąc, sama miałam kupować, ale nie udało mi się, to za duże koszty dla mnie. Na szczęście stary model jest sprawny, chodzi jedynie o coś takiego jak malowanie ramy rowerowej , więc może to jednak z odpowiednią farbą ogarnę. Co wy na to?

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: nowy rower

Post autor: erica »

Ja to mam rowerowe doznania dopiero przed sobą, ale powiem Wam, że dla mnie to jakoś wszystko jest mocno skomplikowane i dlatego nie wiem do końca, co zrobić. Na pewno bloki spd sl muszę kupić, do pedałów oczywiście. Widzę, że coś po prostu w tym nie działa i do wymiany to jest.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: nowy rower

Post autor: milka »

Ja chyba w końcu kupię ten rower traperek/pl/rower-kross-evado Jest solidny, odpowiedni do mojego wzrostu itd. Odkąd mieszkamy na wsi ciągnie mnie na wycieczki rowerowe. Niestety jazda rowerem miejskim po leśnych terenach nie jest zbyt wygodna. Dlatego chce kupić coś co sprawdzi się w każdym terenie.

ODPOWIEDZ