bobBudowniczy
Posty: 10
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:10 pm

nowy rower

Post autor: bobBudowniczy »

Od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem zakupu nowego roweru. Pomyślałem czy by nie kupić sobie roweru z zasilaniem elektrycznym, co o tym sądzicie? na stronie portal.bikeworld/pl/artykul/porady/przeglad_rynku/17711/elektryczny_rower_trekkingowy_jaki_wybrac wyczytałem że taki rower nie musi być cięzki do opanowania nawet gdy braknie mocy w bateriach. Ceny nie są wygórowane a wydaje mi sie że będzie to lepsze rozwiązanie od hulajnogi.

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: nowy rower

Post autor: matys »

Właśnie się zastanawiam nad kupieniem synowi roweru, bo on to oszalał na punkcie takich ekspert.ceneo/pl/top-10-gier-w-ktorych-wybor-gracza-ma-znaczenie gier i w ogóle się z domu nie rusza, a tak to być nie może. Mam nadzieję, że nie jest za późno, że jednak wyjdzie do parku pojeździć, skoro już teraz można, tylko trzeba się maseczką chronić.

burza
Posty: 61
Rejestracja: czw sty 30, 2020 11:40 pm

Re: nowy rower

Post autor: burza »

Ja to ostatnio kupiłam sobie rower ale stacjonarny :D bo jakoś jeżdżenie po ulicach nie dość że zatłoczonych od aut to jeszcze w spalinach wcale nie dostarcza mi przyjemności i wrażeń. Przeszukując Internet trafiłam na marbo-sport/pl/pol_m_Sprzet-Cardio_Rowery-treningowe-1027.html mają bardzo duży wybór różnych rowerów więc dobrałam sobie ten co mi odpowiadał za dobrą cenę.

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: nowy rower

Post autor: erica »

A co powiecie na temat strony wygodnyrower/pl ? Bo, zauważyłam, że tam można znaleźć wiele pomocnych informacji na temat poszczególnych rowerów. Czasami zastanawiamy się jaki model wybrać dla siebie, a ta strona pomaga naprawdę rozwiać te wątpliwości.

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: nowy rower

Post autor: bajobaj »

Jeśli potrzebny jest Wam nowy rower, to moim zdaniem powinniście odwiedzić sklepzrowerami/pl . To sklep wyjątkowy, bo wybór jest ogromny, ale i macie wsparcie zakupowe czy nie tylko. Ogólnie wydaje mi się, że warto się tematem zainteresować, jeśli chcecie kupić coś porządnego.

Marzena21
Posty: 25
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 2:35 pm

Re: nowy rower

Post autor: Marzena21 »

Jak myślicie o zakupie nowego rowera dla Waszej pociechy czy nawet dla Was to polecam link, który podesłała mi moja bardzo dobra znajoma jakiś czas temu - erli/pl/produkt/rower-romet-rambler-275-r7-0-ltd-czarno-czerwony/3406391 . Jak dla mnie to bardzo fajna platforma, na której kupisz wszystko co potrzebujesz.

michałkuc
Posty: 15
Rejestracja: wt paź 13, 2020 9:58 pm

Re: nowy rower

Post autor: michałkuc »

Rower to świetny sprzęt, który umożliwia aktywne spędzanie czasu wolnego. Należy jednak troszczyć się o stan części, szczególnie o hamulce, które stanowią podstawową barierę bezpieczeństwa przez uniknięciem przeszkód czy innych pojazdów. Na stronie ebcbrakes/pl/pl/katalog/czesci-uniwersalne/klocki-rowerowe/323388~323412/?root=323383&path=323388~323412 znajdziecie szeroki wybór klocków hamulcowych, które będą pasowały do różnych typów rowerów. Są one wykonane solidnie, a w dodatku można je kupić w bardzo dobrej cenie.

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: nowy rower

Post autor: mrozek »

Jeśli chcesz kupić nowy rower to odwiedź sklep rowerowy lublin: metrobikes/pl/ . Wybór jest bardzo duży - zarówno jeśli chodzi o rowery, jak i akcesoria do nich. Zdecydowanie warto się rozejrzeć w ich ofercie.

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: nowy rower

Post autor: pyrtek »

U mnie corka teraz sie uparla na nowa hulajnoge, oczywiscie koniecznie rozowa :D co sie naszukalismy z zona to nasze, ale udalo sie dobra oferte trafic na rowerekbiegowy/com/hulajnogi-i-deskorolki/81/hulajnoga-balansowa-trojkolowa-swiecaca-blubell-sk-808-rozowa/ :)

kubek201
Posty: 36
Rejestracja: sob lis 14, 2020 11:33 pm

Re: nowy rower

Post autor: kubek201 »

Warto też pamiętać o zakupie kasku i przede wszystkim go zakładać przy każdej przejażdżce, bo jest to niezwykle ważne, aby zadbać o swoje zdrowie i życie. Takie może was uchronić przed naprawdę poważnymi obrażeniami głowy. Tutaj krakowsport/pl/product-pol-3360-Kask-Rowerowy-POC-TECTAL-HYDROGEN-WHITE-2020.html sobie zerknijcie. Jest tam wiele ciekawych propozycji w tym zakresie.

ODPOWIEDZ