Aldona
Posty: 49
Rejestracja: wt lut 04, 2020 10:59 am

Odchudzanie

Post autor: Aldona »

W jaki sposób podejmujecie się odchudzania? Wiadomo ,ze kazdy teraz chce zadbac o siebie i o swoja linię. Taka moda jest jednak zdrowa. Mnie odchudzanie zajęło około pól roku, ponieważ regularnie ćwiczyłam i nosiłam odpowiednią bieliznę. Moimi faworytami jest bielizna z orirose/pl/ Zwłaszcza ta korygująca jest bardzo skuteczna. Po ciąży miałam zaniedbane ciało i dzięki ich bieliźnie oraz pasowi poporodowemu moje problemy zniknęły po kilku miesiącach. Wyglądam tak jakbym nigdy wcześniej nie urodziła :)

burza
Posty: 61
Rejestracja: czw sty 30, 2020 11:40 pm

Re: Odchudzanie

Post autor: burza »

Każdy ma swój sposób na odchudzanie. Mój znajomy oprócz stosowania diety zaczął ćwiczyć na marbo-sport/pl/pol_m_Sprzet-silowy_Lawki-do-cwiczen-1135.html bardzo mu zależało aby jego odchudzanie było skuteczne. I masa zbędnego ciała przekształciła się w mięśnie.

Remontujemy
Posty: 4
Rejestracja: pn lip 06, 2020 9:23 pm

Re: Odchudzanie

Post autor: Remontujemy »

Rozważał ktoś z was może połaczenie diety z suplementem, który wspomaga odchudzaniu ? Od jakiegoś czasu rozważam różne opcje, a nawet znalazłam w internecie fajny artykuł na ten temat > tantus/pl/suplementy-diety-wspomagajace-odchudzanie/ Wiem, że same te tabletki nie zrzucą za mnie kilogramów, ale może są bardzo pomocnicze przy diecie ? Próbował ktoś z was kiedyś? Jakie są efekty ?

marina
Posty: 40
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:33 pm

Re: Odchudzanie

Post autor: marina »

Nikt nie bierze pod uwagę tego że nie każdy może sobie pozwolić na ćwiczenie na wolnym powietrzu. np. małe dzieci w domu z kim nie ma ich zostawić... niech się wypowiedzą osoby co do rezultatów ćwiczeń na bieżni domowej niż propagować bieganie na świeżym powietrzu. Bo ja czytałam o bieżni magazyn.ceneo/pl/artykuly/bieznia-do-domu ale nie wiem na którą się zdecydować

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Odchudzanie

Post autor: Monika »

A czy widzieliście już poradnik video dotyczący odchudzania na stronie internetowej szkolenia-kargroup.elk/pl/jak-schudnac-poradnik-video/? Jeśli jeszcze nie, to koniecznie musicie tam zajrzeć ;) Zostało tam przedstawionych mnóstwo praktycznych porad i wskazówek, mogą się Wam przydać ;)

glaczek
Posty: 5
Rejestracja: wt lis 10, 2020 1:52 pm

Re: Odchudzanie

Post autor: glaczek »

"""jesli chodzi o odchudznie zmiejszam ilosć jedzonych kalori oraz wiecej ćwicze



waporyzator cbd
"""

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Odchudzanie

Post autor: pyrtek »

A korzystacie z bielizny wyszczuplającej? Ja na valetta/pl/collections/bielizna-wyszczuplajaca zamawiam. Pięknie modeluje sylwetkę! :) przydaje się, uwierzcie

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Odchudzanie

Post autor: Bakeneko »

Fajna bielizna jest tez na orirose/pl mają bardzo ładne produkty dobrej i wysokiej jakości, a do tego naprawdę eleganckie i co najważniejsze, bielizna jest wyszczuplająca/.

wąż
Posty: 89
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Odchudzanie

Post autor: wąż »

Oo tak bielizna od orirose/pl jest naprawde cudowna i genialna, dla mnie to istny kunszt tego jak ciało moze być ładnie wymodelowane dzieki ich body czy innym dodatkom

evie
Posty: 126
Rejestracja: sob sty 30, 2021 9:29 am

Re: Odchudzanie

Post autor: evie »

Według mnie, jesli chcemy naprawde zdrowo i bezpiecznie schudnac, to powinnismy sie skonsultowac z dietetykiem. Ja akurat chodze tutaj odchudzanie.medicover/pl/ , pani dietetyk opracowala dla mnie odpowiednio zbilansowana diete :) od kiedy stosuje sie do jej zalecen to nie tylko chudne, ale tez czuje sie juz duzo lepiej

ODPOWIEDZ