Bonia
Posty: 614
Rejestracja: pn lis 16, 2020 1:54 pm

Rower młodzieżowy

Post autor: Bonia »

Czy ktoś może polecić jakiś fajny rower młodzieżowy dla chłopca. Zależy mi na tym, żeby nie był ekstremalny, tylko bardziej rekreacyjny.

zuzula12
Posty: 1646
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Rower młodzieżowy

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem nowego roweru lub akcesoriów do niego, to polecam Wam sprawdzić ofertę internetowego sklepu rowerowego Colex - https://rowery-colex.pl/101-haki-do-wieszania-rowerow . Wielokrotnie korzystałem z ich oferty i nigdy nie było najmniejszego problemu.

grażynka011
Posty: 1130
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Rower młodzieżowy

Post autor: grażynka011 »

A może warto też jednak zdecydować się na rowery dla chłopca 5 lat ?

mery
Posty: 67
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:25 am

Re: Rower młodzieżowy

Post autor: mery »

Mam już rowery dla dzieciaków a teraz szukam dla nas jakiegoś porządnego sprzętu i wpadły mi w oko takie https://rowerycube.pl/28-rowery-szosowe bardzo fajne rowery szosowe. Muszę zapytać o nie znajomych bo oni mają sprzęt tej marki i sobie go chwalą a chciałabym się dowiedzieć o nich nieco więcej zanim kupię

Dżonko
Posty: 399
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Rower młodzieżowy

Post autor: Dżonko »

Zmieniający się rynek rowerów elektrycznych stale zaskakuje nowymi technologiami i innowacjami. Producent Ecoride, znany ze swojego skandynawskiego rodowodu, jest jednym z liderów w tej dziedzinie. Jeśli szukasz doskonałej jakości i wydajności, sprawdź ofertę Ecoride na stronie: https://pl.ecoride.com/. Ich rowery elektryczne łączą innowacyjność z ekologią, stanowiąc idealny wybór dla każdego, kto dba o środowisko.

bebefa
Posty: 216
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Rower młodzieżowy

Post autor: bebefa »

Potrzebuje kupić rower młodzieżowy, ale nie zupełnie taki zwykły. Mój syn nie jest w stu procentach pełnosprawny przez co muszę kupić mu rower z prowadnikiem. Najlepiej taki trójkołowy, żebym mogła chodzić z nim na spacery. Widzieliście gdzieś takie?

Bonia
Posty: 614
Rejestracja: pn lis 16, 2020 1:54 pm

Re: Rower młodzieżowy

Post autor: Bonia »

A do kompletu proponuję świetny bagażnik do roweru.

anya
Posty: 160
Rejestracja: wt cze 30, 2020 1:51 pm

Re: Rower młodzieżowy

Post autor: anya »

A czy sprawdzaliście rowery , jakie dostępne są na stronie sklepzrowerami.pl. U nich macie spory wybór w poszczególnych modelach rowerów, także wydaje mi się, że znajdziecie coś odpowiedniego dla siebie. Także warto byłoby przyjrzeć się ich propozycjom.

hadzik
Posty: 93
Rejestracja: czw mar 19, 2020 1:36 pm

Re: Rower młodzieżowy

Post autor: hadzik »

Ja właśnie się zastanawiam gdzie można dostać takie profesjonalne rowery z przerzutkami dla dzieci, jakie sklepy polecacie ? czytałem ostatnio, że bardzo popularne są produkty firmy Puky i pewnie na nie się zdecyduję. W sklepie jest duży wybór a do tego ceny takich rowerów nie są wygórowane.

czoko752
Posty: 1063
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Rower młodzieżowy

Post autor: czoko752 »

Widziałam ciekawą propozycję rowerów w ofercie gitbike . Zawsze tam można sprawdzić, co i jak.

ODPOWIEDZ