Milena
Posty: 57
Rejestracja: pn sie 17, 2020 6:19 pm

Najdłuższe trasy narciarskie

Post autor: Milena »

Znacie najdłuższe trasy narciarskie w Polsce i Europie? Ja dopiero chcę się o nich dowiedzieć z tej strony poza-domem/pl/najdluzsze-trasy-narciarskie-w-polsce-i-europie , bo bardzo chciałybyśmy z przyjaciółką z jednej skorzystać. Właściwie na Europę jeszcze mamy czas i najpierw zależy nam na poznaniu tych krajowych. Może to będzie Szczyrk albo Szklarska Poręba. Sama nie wiem, którą wybrać.

boble
Posty: 3
Rejestracja: sob lis 07, 2020 3:28 pm
Kontakt:

Re: Najdłuższe trasy narciarskie

Post autor: boble »

dzięki :) oj mocno się to przyda czy w tym roku uda się pojechać nie wiadomo ale na przyszłośc oczywiscie

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Najdłuższe trasy narciarskie

Post autor: zuzula12 »

Czy ktoś lubi podnóże kamperem i takie kampingi? Jeśli tak to pewnie zerkniecie na stronę przedsionek do przyczepy kempingowej to oferta od sklepu który oferuje mnóstwo świetnych produktów i akcesoriów kempingowych. Koniecznie zobaczcie.

AleksandraP
Posty: 119
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:00 pm

Re: Najdłuższe trasy narciarskie

Post autor: AleksandraP »

Jeżeli mowa o sportach zimowych to jak to u Was jest z odzieżą narciarską? Zaopatrujecie się przed samym sezonem czy może czekacie na wyprzedaże? :) Ja nigdy nie praktykowałam kupowania ubrań narciarskich latem ale trafiłam na świetną okazję i zakupiłam fajne rękawice pepegi.eu/pl/products/rekawice-ziener-luffi-as-37703.html. Zerknijcie.

ODPOWIEDZ