Igielnik
Posty: 153
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:42 pm

Glamping nad morzem?

Post autor: Igielnik »

Kusi mnie zaliczenie krótkiego urlopu w stylu glamping. Uznaję jednakże wyłącznie wypoczynek nad morzem, więc może znacie miejsca na naszym wybrzeżu, gdzie już ta moda zawitała?

Tikabum
Posty: 127
Rejestracja: ndz lut 09, 2020 12:37 pm

Re: Glamping nad morzem?

Post autor: Tikabum »

"""Czyli szukasz luksusowego namiotu, ciepłej wody do mycia i wykwintnych posiłków :lol:

Dla mnie to moda dla wygodnych mieszczuchów, ale oczywiście nie krytykuję, każdy niech wypoczywa jak lubi :)

Faktycznie glamping polska rozwija się w turystyce bardzo dynamicznie tak jak i różnice, jakie są między poszczególnymi miejscami no i ceny.

Niektórzy, szczególnie blisko metropolii życzą sobie za weekend takiego wypoczynku majątek.



Nie wiem czy to jest to czego oczekujesz, ale na tej stronie reklamują wypoczynek pod tym hasłem herbalsglamping.eu/glamping-nad-morzem-w-polsce/
"""

glaczek
Posty: 5
Rejestracja: wt lis 10, 2020 1:52 pm

Re: Glamping nad morzem?

Post autor: glaczek »

"""
Czyli szukasz luksusowego namiotu, ciepłej wody do mycia i wykwintnych posiłków :lol:

Dla mnie to moda dla wygodnych mieszczuchów, ale oczywiście nie krytykuję, każdy niech wypoczywa jak lubi :)

Faktycznie glamping polska rozwija się w turystyce bardzo dynamicznie tak jak i różnice, jakie są między poszczególnymi miejscami no i ceny.

Niektórzy, szczególnie blisko metropolii życzą sobie za weekend takiego wypoczynku majątek.



Nie wiem czy to jest to czego oczekujesz, ale na tej stronie reklamują wypoczynek pod tym hasłem herbalsglamping.eu/glamping-nad-morzem-w-polsce/
[/quote]


dokąłdnie nie ma co kogo oceniać, kazdy lubi to co lubi :)



waporyzator cbd
"""

PatkaM
Posty: 46
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:09 pm

Re: Glamping nad morzem?

Post autor: PatkaM »

Ja to już nie mogę się doczekać wakacji, my też najczęściej wyjeżdżamy nad morze. Można tak świetnie wypocząć, a i też pobawić się nad wodą. Windsurfing to świetna sprawa, powinniście spróbować. Zobaczcie sobie tak stronkę kamizelka-asekuracyjna4/pl i kapoki. Warto zadbać o swoje bezpieczeństwo na wodzie.

mojra
Posty: 647
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Glamping nad morzem?

Post autor: mojra »

Słyszałam o tym, chociaż sama nie miałam okazji jeszcze korzystać. Nie tak dawno wróciłam z Łeby i naprawdę polecam - ja tam wrócę. Byliśmy większą ekipą na tym urlopie, więc skorzystaliśmy z meleks na wydmy Łeba Zapiszcie sobie namiar, bo naprawdę warto. Mają konkurencyjne ceny.

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Glamping nad morzem?

Post autor: Monika »

Ja też planuję w te wakacje wyjazd nad polskie morze. Dokładniej chcemy się z mężem wybrać do Mrzeżyna. Kto z Was miał okazję wypoczywać w tej miejscowości? Gdzie dokładniej się zatrzymaliście? My mamy na oku hotel Zalewski, którego oferta dostępna jest na stronie internetowej hotelzalewski/pl/. Czy ktoś z Was miał z nim może wcześniej do czynienia?

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Glamping nad morzem?

Post autor: zuzula12 »

"Czy według Was warto wybrać się na urlop nad polskie morze?



SUNKING Fotowoltaika
"

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Glamping nad morzem?

Post autor: erica »

A nie lepiej postawić na hotele spa nad morzem bałtyckim i dać sobie nieco luksusu? Ja znalazłam ostatnio w Pogorzelicy ośrodek Sandra Spa i tam naprawdę można wyjątkowo spędzić czas. Pokoje są czyste, komfortowe i przestronne. Na miejscu nie brakuje dobrej restauracji i nawet wielu atrakcji.

czoko752
Posty: 1023
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Glamping nad morzem?

Post autor: czoko752 »

To może jakieś miejsca, gdzie można popływać kajakami? Bardzo lubię jeziora, w na Mazurach ich jest najwięcej. Można pojechać w piękne miejsce i dodatkowo skorzystać z takich atrakcji, jak pływanie kajakami. Świetnie to odpręża i na wodzie super spędza się czas. Podstawa to tylko nasze odpowiednie zabezpieczenie. Takim zabezpieczeniem jest między innymi kamizelka ratunkowa na kajak . Można na wyjazd zabrać swoją, jeśli chcemy mieć pewność, że będzie do niej zawsze dostęp.

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Glamping nad morzem?

Post autor: mrozek »

A gdyby tak spędzić urlop na campingu? Uważam, że mogłaby to być świetna zabawa. Świetną ofertę na wynajem ma wypożyczalnia przyczep kempingowych Autocampingi: https://autocampingi.pl/ .

ODPOWIEDZ