Remontowa
Posty: 285
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: Remontowa »

Zimą fajną opcją na weekendowy wyjazd jest wypad na narty. My często odwiedzamy popularną miejscowość jaką jest Białka Tatrzańska. Wypożyczalnia nart jest na miejscu (obok stoku) więc nie ma konieczności zabierania ze sobą sprzętu. Bardzo wygodną opcją jest to, że w tej wypożyczalni można zarezerwować narty czy deskę przez Internet. To mega wygoda, bo przynajmniej ma się pewność, że po przyjeździe na stok sprzęt będzie na mnie czekał.

Bigi12
Posty: 302
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: Bigi12 »

Jak wyjeżdżasz na weekend lub dłuższe wakacje warto zawsze kupić sobie ubezpieczenie turystyczne superpolisa/pl/ubezpieczenia/ubezpieczenie-turystyczne/ bo w razie wypadku przyda się jak nic. Wiele osób to ignoruje a potem są kłopoty którym można było zaradzić niewielkim kosztem.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: milka »

Ja chciałabym się wybrać na wakacje nad jezioro lub nad morze. Za granice raczej się nie wybieramy. Myślalam też o spływie kajakowym. Od zeszlego roku czekają na strychu kamizelki ratunkowe. Maż coś wspominał o zakupie kajaków, więc może się okazać, ze wylądujemy na splywie.

Dżonko
Posty: 396
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: Dżonko »

Aktualnie trzeba korzystać z uroków zimy, szczególnie w górach dużo śniegu więc najlepiej wybrać się właśnie tam ;) Jeśli lubicie aktywny wypoczynek to myślę, że dobrą opcją będą narty. Tutaj sportportal/pl/dlaczego-warto-kupic-narty-online/ poczytajcie sobie o sprzęcie. Jesli nie macie swojego to spokojnie na stoku możecie wypożyczyć. Trzeba korzystać póki jest śnieg.

grażynka011
Posty: 1112
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: grażynka011 »

Zawsze można zdecydować się na wyjazd na narty, tym bardziej, że świetną ofertę znajdziecie w nartywalpach/com/regiony/hochzillertal/40 . Moim zdaniem jest ona najbardziej korzystna także warto na nią postawić

mojra
Posty: 652
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: mojra »

A jak zamierzacie dojechać do miejsca docelowego? Jak nie dysponujecie obecnie własnym samochodem, to powiem wam że wynajem samochodów Warszawa jest super opcją :) Na pewno lepiej i wygodniej, aniżeli np autobusem czy pociągiem

grażynka011
Posty: 1112
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: grażynka011 »

Planując wyjazd na narty również ważne jest by dobrać odpowiednie gogle narciarskie, dlatego z czystym sumieniem mogę polecić wam doradca-sportowy/pl/pl/artykuly/196/jak-wybrac-gogle-narciarskie--aby-sluzyly-nam-przez-lata-/ . Tutaj znajdziecie sporo informacji na temat doboru gogli

destruction
Posty: 60
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:00 pm

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: destruction »

W przypadku wyjazdów warto wykupić sobie jakąś polisę. My akurat mamy polisę na życie z mężem i chroni nas w dosłownie każdym momencie. Na stronie mojakruszwica/pl/pl/665_materialy_partnera/15852_jaka-polisa-na-zycie-jest-najlepsza.html możecie dowiedzieć się jaka jest najlepsza polisa. Nasza obejmuje wypadki i uszczerbek na zdrowiu.

zuzula12
Posty: 1633
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: zuzula12 »

Polecam royal prestige to oferta od prestiżowego eleganckiego hotelu ze strefą spa. Sprawdźcie na ofertę, galerię i może wam się też spodoba takie miejsce i zarezerwujecie pobyt dla siebie. Tam na pewno odpoczniecie.

mojra
Posty: 652
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: mojra »

I jak, udało wam się już coś wybrać? Jeśli nadal zastanawiacie się nad odpowiednim miejscem, to ja zdecydowanie polecam międzygórze pensjonat slonecznawilla.eu Tutaj z pewnością naładujecie baterie i odpoczniecie. Ja tutaj wracam praktycznie co rok.

ODPOWIEDZ