majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Wyjazd na weekend

Post autor: majsterka »

Uwielbiam raz na jakiś czas oderwać sie od tego co mnie otacza i wyjechać czasem gdzieś na weekend. Ostatnio udało nam się odpocząć w spokojnych hotelu pod Warszawą willazagorze/pl/pl/hotel-okolice-Warszawy---Sulejowek-noclegi-pod-Warszawa.html, może znacie równie ciekawe miejsca?

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: synia »

Jeśli chcecie się zrelaksować wraz z całą rodziną i macie bon turystyczny, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj hotelstbruno/pl/bon-turystyczny . Jest tam bowiem ciekawe miejsce na wypoczynek. Obiekt jest naprawdę godny uwagi i to pod każdym względem. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie. Mają tam wiele różnych atrakcji. Warto postawić na aktywny wypoczynek.

kubek201
Posty: 36
Rejestracja: sob lis 14, 2020 11:33 pm

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: kubek201 »

Wiele ciekawych pomysłów na weekend we dwoje znajdziecie na tej stronie parkhotellyson/pl/news/98/romantyczny-wypoczynek-czyli-7-pomyslow-na-weekend-we-dwoje . Warto się tam rozejrzeć, wszystko dokładnie przemyśleć i wybrać rozwiązanie, które będzie dopasowane do konkretnych potrze i oczywiście zmieści się w naszym budżecie. Myślę, że kilka dni bez dzieci każdemu dobrze zrobi. Będzie można wypocząć psychicznie i fizycznie.

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: bebefa »

Jeśli już jadę na tak krótki czas, to w ogóle nie oszczędzam. To znaczy, że oglądam na przykład komfortowy pokój w Gdańsku i wtedy nie ograniczam się cenowo. Wiadomo, kilka tysięcy za noc nie dam, ale kilka stówek? Czemu nie. Najważniejsze, żeby było nam wygodnie i żebyśmy nie musieli się martwić tym, co nam przyniesie jutro na wyjeździe.

welurka
Posty: 20
Rejestracja: czw lut 04, 2021 9:36 am

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: welurka »

"""Bez względu na to na jak długo chcesz wyjechać, jak daleko,warto na ten czas zawrzeć ubezpieczenie.Nigdy nie wiadomo co nas spotka,nigdy nie wiadomo co się nam przytrafi.Mając ubezpieczenie,możemy być pewni,że w razie wypadku,zostanie nam zaoferowana profesjonalna pomoc i wsparcie.Warto w tym celu wybrać się do TR Ubezpieczenia

Zaoferują ubezpieczenie zgodne z naszymi oczekiwaniami i jego przeznaczeniem.
"""

kiteki
Posty: 3
Rejestracja: sob lut 13, 2021 1:33 pm

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: kiteki »

"""na mazury albo w zakopoane pewnie ze tak



instalacje fotowoltaiczne Kraków
"""
Ostatnio zmieniony wt mar 09, 2021 12:26 pm przez kiteki, łącznie zmieniany 1 raz.

paździoch
Posty: 102
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:40 am

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: paździoch »

Ja teraz unikam jakichkolwiek tłumów itp. Jedyne co, to pojechałem sobie na weekend na ryby. Od dawna jest to moje ulubione hobby. Często dlatego w sklepie barduta/pl/ zamawiam jakieś gadżety wędkarskie.

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: synia »

Na pewno ciekawym miejscem na wyjazd jest Władysławowo. Jeśli chodzi o noclegi, to tutaj blueapart/pl/apartamenty/wladyslawowo znajdziecie apartamenty, które można wynająć. Wybór jest naprawdę ogromny. Myślę, że uda się tam znaleźć rozwiązanie dopasowane do konkretnych potrzeb i oczywiście posiadanego budżetu.

PatkaM
Posty: 46
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:09 pm

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: PatkaM »

Wcale nie trzeba mi wiele żeby doładować baterie, takie weekend w zupełności wystarczy:) Opcji na podróżowanie weekendowe jest sporo. U mnie najczęściej są to pobliskie jeziora, dlatego też porządna torba nieprzemakalna to podstawowa, niezbędna rzecz jaką zabieram ze sobą na takie właśnie wycieczki.

postzunia
Posty: 64
Rejestracja: wt maja 12, 2020 1:02 pm

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: postzunia »

Jeśłi chodzi o wyjazd na weekend to tylko z dobra książką, a tutaj są ciekawe propozycje taniaksiazka/pl/ksiazka/konstytucja-rzeczypospolitej-polskiej w tej księgarni jest wiele ciekawych książek, warto wejśc i zobaczyc. Ja już n=mam upatrzoną cudowną książke i z całą pewnością ją zamówię.

ODPOWIEDZ