grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: grażynka011 »

Jeżeli zastanawiacie się jaki kask najlepiej jest wybrać to z czystym sumieniem mogę polecić wam mistrzu/com/co-musi-miec-kask-zeby-byl-bezpieczny/ . Dzięki temu artykułowi na pewno podejmiecie słuszną decyzję także warto tutaj zajrzeć.

Mniejsza1999
Posty: 196
Rejestracja: śr lut 24, 2021 12:40 pm

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: Mniejsza1999 »

"Poszukujesz dobrej wypożyczalni samochodów, która ma bardzo bogatą ofertę i atrakcyjne ceny?

Jeśli tak, to polecam ofertę firmy Ducato! :)

Ducato oferuje wynajem krótko, średnio i długoterminowy samochodów dostawczych oraz komfortowych busów 9 osobowych na bardzo korzystnych warunkach :)

Zobacz sam - wynajem-ducato/pl/
"

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: zuzula12 »

"Mam w planach wyjazd do Trójmiasta na weekend. Gdzie warto się zatrzymać? Mozecie mi polecić jakis sprawdzony hotel?



raport VIN
"

papilotka
Posty: 150
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:47 am

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: papilotka »

Na weekend, to zdecydowanie za malo jesli chce sie wypoczac. My planujemy z mezem w tym roky wypad na Cypr tripholiday/pl/blog/pogoda-i-klimat-na-cyprze-caly-rok-kiedy-warto-jechac/ :) poczytajcie sobie, brzmi swietnie, juz nie moge sie doczekac urlopu

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: Bigi12 »

Jeżeli wybierasz się na jakikolwiek wyjazd warto mieć polisę turystyczną bo o wypadek łatwo. Przeczytaj także jaka jest kara za brak OC superpolisa/pl/faq/jaka-kara-za-brak-oc/ i zawsze pamiętaj aby je mieć. Polisy wbrew opiniom nie muszą być drogie jeśli dobrze poszukasz.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: czoko752 »

Jeśli będziecie planować wyjazd na narty na weekend to polecam wcześniej lekturę, dzięki której odpowiednio przygotujecie się do wyjazdu sportowebeskidy/pl/artykul/jak-przygotowac-sie-do-sezonu-narciarskiego Fajnie, że są takie publikacje, to bardzo ułatwia życie :D

Remontowa
Posty: 276
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: Remontowa »

Gdybyście chcieli wyskoczyć z dziećmi w ciekawe miejsce to polecam wyjazd do Inwałdu w Małopolsce. Na miejscu jest wiele atrakcji, między innymi park dinozaurów parkhotellyson/pl/news/117 , w którym maluchy mogą poczuć klimat dawnych czasów. Dinozaury są ruchome i wydają dźwięki, co gwarantuje niezapomniane przeżycia dla najmłodszych.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: grażynka011 »

Moim zdaniem najlepiej jest zatrzymać się w domykonesera/pl/kontakt/. Pokoje są bardzo ładne, ogólnie obsługa jest miła i dbają o gości także na pewno będziecie zadowoleni z wyboru

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: dolores »

Jeśli będziecie w Krakowie to warto odwiedzić Przestrzeń Pełna Czasu :) Znajdziecie ją dokładnie przy ul. Wawrzyńca 19/90. Jest to ogromna pięknie zorganizowana przestrzeń, w której znajdziecie bibliotekę z książkami, dużo zieleni,a przede wszystkim ogromną przestrzeń. Więcej na temat tego miejsca znajdziecie na miastokobiet/pl/ola-budzynska-i-jej-przestrzen-pelna-czasu/ :) Ja na pewno tam wrócę :)

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: zuzula12 »

Widziałam tez na stronie klubu podróżniczego informacje o tym jak podróżować taniej ja myślałam że to niemożliwe a jednak jest tak, że można znaleźć wiele fajnych ofert. Zerknijcie na stronę może wam też te oferty przypadną do gustu i znajdziecie coś dla siebie

ODPOWIEDZ