zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: zuzula12 »

"Szukam jakiegoś miejsca wartego odwiedzenia w małopolsce na weekend. Co polecacie?



złocone zaproszenia ślubne
"

majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: majsterka »

Uwielbiam raz na jakiś czas oderwać sie od tego co mnie otacza i wyjechać czasem gdzieś na weekend. Ostatnio udało nam się odpocząć w spokojnych hotelu pod Warszawą willazagorze/pl/pl/hotel-okolice-Warszawy---Sulejowek-noclegi-pod-Warszawa.html może znacie równie ciekawe miejsca?

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: emiliakozak »

Jeśli macie własną firmę to co jakiś czas warto zorganizować dla swoich pracowników wyjazd połączony z konferencją lub szkoleniem. Na pewno atrakcyjne mogą okazać się konferencje w górach. Warto poznać Hotel Łysoń, który posiada w tym zakresie spore doświadczenie. Dopełnieniem oferowanych s usług jest możliwość organizacji przerw kawowych w Ogrodzie Zimowym, przyjęć przy grillu oraz eventów tematycznych organizowanych na świeżym powietrzu. To może być wspaniały i integracyjny czas dla waszej firmy.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: zuzula12 »

Jeśli chcesz aby twoje dzieci żyły w kraju gdzie przyroda ma się bardzo dobrze i będą mogły podziwiac natury ja polecam posadzimy/pl/blog/5-pomyslow-na-jesienny-weekend-w-lesie/ gdzie możesz włączyć się w szlachetną akcje sadzenia drzew. Dzięki tobie ta organizacja może posadzić wiele drzew. Wszystko zależy od ciebie jaką kwotę przelejesz na ich konto. Dołacz się do akcji

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: milka »

Jadąc na wakacje warto zabrać ze sobą odpowiedni sprzęt. My zawsze mamy torby niepzemakalne z gokajak/com/ i ostatnio zabieramy też kajaki. Byliśmy kilka razy na spływach i bardzo nam się spodobało. Coś czuję, że stanie się to nasza pasją.

Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: wloczykijka »

Dwa tygodnie temu wyjechałem na weekend do Kościerzyny - był co to prawda wyjazd służbowy, ale czułem się jak na wakacjach. Wszystko za sprawą wyjątkowego hotelu http://koscierzynahotel.pl/, który posiada nieziemski klimat oraz wyjątkowo miłą obsługę. W następnym miesiącu wybiorę tam z żoną w ramach urlopu, aby poświęcić więcej czasu na obejrzenie okolicy.
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

Dżonko
Posty: 393
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: Dżonko »

Fajną opcją na wyjazd weekendowy może być Tarnów - dworzeconline/pl/info/podroze/polecane-miasta/tarnow . W Polsce mamy ogrom pięknych miast, mieścinek, które naprawdę warto odwiedzić. Atrakcji turystycznych ale też kulturowych czy krajobrazowych nie brak u nas w kraju. W każdym województwie jest coś wartego zobaczenia :)

budowlaniecja
Posty: 145
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:58 am

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: budowlaniecja »

Ja planuję z dzieckiem wypad tu motylarnia-rozewie/pl/ W Rozewiu koło latarni morskiej znajduje się Motylarnia. Tu swobodnie nad głowami zwiedzających latają egzotyczne motyle. To doskonałe miejsce dla dzieci. Mogą tu poszerzyć wiedzę o egzotycznych motylach na świecie. W Polsce nie ma takiego drugiego miejsca.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: grażynka011 »

Planując wyjazd warto również pomyśleć o dobrym ubezpieczeniu turystycznym. Dla nas jednak najlepszą ofertę posiada compensa/pl/ubezpieczenie/ubezpieczenie-turystyczne/ , dodatkowo można wykupić ubezpieczenie bez wychodzenia z domu

Awatar użytkownika
galaretek
Posty: 470
Rejestracja: pt wrz 13, 2019 7:11 pm

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: galaretek »

Ze swojej strony z pewnością mogę polecić hotel w Kościerzynie http://koscierzynahotel.pl/ . Sam często przyjeżdżam tam na noc, kiedy przebywam w okolicy i muszę powiedzieć, że mają naprawdę komfortowe pokoje. Dodatkowo mieści się tam restauracja, w której serwują pyszne jedzenie. Według mnie w tej okolicy nie ma lepszego miejsca na nocleg.
Pal się, pal, przemknęło mi przez głowę. Niech Bóg mi wybaczy takie myśli, ale ty się pal.

ODPOWIEDZ