RobertOsm
Posty: 61
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:09 am

Sprzęty do ćwiczeń

Post autor: RobertOsm »

Z jakiej firmy polecacie sprzęty do ćwiczeń?

Bajeczna
Posty: 23
Rejestracja: sob lis 14, 2020 12:37 pm

Re: Sprzęty do ćwiczeń

Post autor: Bajeczna »

"""Moim zdaniem,nie jest istotna firma,ale to czy jest to sprzęt bezpieczny w użytkowaniu i czy solidnie zrobiony.Poszukując sprzętów najwyższej jakości,takich,które ułatwią nam dbanie o sylwetkę,pomogą w walce ze zbędnymi kilogramami,warto odwiedzić Hummel.

Jest to sklep sportowy,w którym nie tylko znajdziemy sprzęt,ale też wszystko co niezbędne by uprawiać każdą z dyscyplin sportowych.Są w nim odzież sportowa,taka jak spodenki sportowe dziecięce koszulki,obuwie,bramki piłkarskie, rękawice,piłki do kosza,siatkówki,kurtki,a nawet bielizna termoaktywną.
"""

Awatar użytkownika
baryla58
Posty: 5
Rejestracja: pt sty 22, 2021 6:00 pm

Re: Sprzęty do ćwiczeń

Post autor: baryla58 »

Znacie się na tym? Warto coś zamówić z tego sklepu?
Czym jest nazwa? To, co zwiemy różą, pod inną nazwą równie by pachniało.

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Sprzęty do ćwiczeń

Post autor: Monika »

A czy warto Waszym zdaniem kupować używany sprzęt sportowy? Ja trafiłam ostatnio na bardzo fajne i niedrogie używane bieżnie w serwisie ogłoszeniowym Pokato/pl. Co o tym myślcie? Warto z tego skorzystać?

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Sprzęty do ćwiczeń

Post autor: pyrtek »

A ubrania do ćwiczeń? To też ważna rzecz w sumie. Moim zdaniem jak się ma tego typu ubrania - valetta/pl/collections/sport to się o wiele wiele wygodniej trenuje

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: Sprzęty do ćwiczeń

Post autor: pośrednik »

Już wspominaliście o bieżni do biegania, więc może was zainteresuje ta oferta tu marbo-sport/pl/product-pol-28454-Bieznia-magnetyczna-F85-model-2019-Sole.html Bieżnia magnetyczna przystosowana do biegania, treningu w warunkach domowych. Ta bieżnia posiada długi i szeroki pas bieżni zapewnia niezbędną stabilność i bezpieczeństwo. Warto sprawdzić tą jak i inne oferty tego sklepu - bo ma wiele ofert sprzętu do ćwiczeń.

wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: Sprzęty do ćwiczeń

Post autor: wesołek »

Wiadomo, że sprzęt do ćwiczeń jest niezbędny tak samo jak porządnej jakości ubrania do ćwiczeń. A że od jakiegoś czasu biegam to szukam właśnie koszulek do biegania. Bo wiem, że takie koszulki są bardziej komfortowe i wytrzymałe. A że znalazłam tutaj 123koszulki/pl/koszulka-do-biegania-z-nadrukiem/ całkiem fajną ofertę koszulek z nadrukiem to tym bardziej taką koszulkę sobie zamówię.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Sprzęty do ćwiczeń

Post autor: zuzula12 »

Myślę że każdy powinien znać ofertę firmy Yonex. Oni mają wysokiej jakości sprzęt sportowy do tenisa na stronie jest dokładna oferta i informacje. To jeden z największych dystrybutorów takich sprzętów sportowych. Jeśli ktoś prowadzi sklep sportowy to powinien zerknąć na stronę.

ODPOWIEDZ