Kasieńka
Posty: 92
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:45 pm

Zdjęcia

Post autor: Kasieńka »

Hej lubicie robić zdjęcia podczas podróży ? Ja bardzo ponieważ prowadzę bloga i social media poświęcone podróżowaniu :) Zdjęcia robię telefonem bo tam mi wygodniej. Na święta chcę sprawić sobie nowy telefon i chyba wybiorę magazyn.ceneo/pl/artykuly/huawei-mate-40-pro-specyfikacja .

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Zdjęcia

Post autor: sokol »

Jeśli lubisz robić zdjęcia to z pewnością też je wywołujesz. Dlatego sądzę, że zaciekawi Cię oferta firmy labilab: labilab/com/ . To wywoływanie zdjęć online, co jest moim zdaniem bardzo wygodne.

nadrus16
Posty: 26
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:22 pm

Re: Zdjęcia

Post autor: nadrus16 »

Zdjęcia z wakacji czy innych wyjazdów, imprez to piękna pamiątka, która pozostaje już na zawsze. Osobiście bardzo mi się podoba jak zdjęcia lądują na ścianie w naszym wnętrzu. Codziennie cieszymy oko taka galerią zdjęć i wspomnienia wracają do nas za każdym razem. Tutaj na tym blogu aluramy/pl/pl/n/Sciana-ozdobiona-zdjeciami-czyli-jak-zatrzymac-wspomnienia./2 znajdziecie porady w jaki sposób wykonać taką galerię zdjęć, aby pięknie się ona prezentowała. Powiem szczerze, że sama z niego też skorzystałam.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Zdjęcia

Post autor: zuzula12 »

"Ja uważam, że fajnie jest mieć fotografa i zrobić sobie fajne fotki na pamiątkę. Myślę, że to dobra pamiątka na przyszłość.





_______________________

Psycholog Radzymin
"

ODPOWIEDZ