marina
Posty: 40
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:33 pm

Re: Wakacje z dzieckiem nad morze

Post autor: marina »

Na wakacjach z pewnością przyda Ci się chusta do noszenia która znajduje się na tulisie/pl i również znajdziesz tam wiele innych przydatnych rzeczy na wakacje. Oraz gdy zrobisz u nich zakupy pomożesz innym dzieciom, które potrzebują pomocy, ponieważ zostało poszkodowane przez los.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Wakacje z dzieckiem nad morze

Post autor: zuzula12 »

Gdzie wybieracie się w te wakacje? Co zamierzacie zwiedzić? Polecam Wam Rewa noclegi , nowoczesny apartament, z bliskim dostępem do morza, z dala od tłumów ludzi. Sprawa że cały wyjazd był udany. Wreszcie udało się odpocząć od ciągłej pracy.

Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Re: Wakacje z dzieckiem nad morze

Post autor: wloczykijka »

Osobiście jestem fanką gór, ale dziecko nalegało abyśmy w tym roku pojechali nad morze. Uległam presji swojego syna i sprawdziłam rozkład jazdy autobusów na stronie https://dworzeconline.pl/rozklad-jazdy/ ... a?id=70520 - w kilka godzin komfortowo dostaliśmy się na wybrzeże. Dziecku bardzo się spodobało i prosi, żebyśmy przyjechali tutaj za rok.
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Wakacje z dzieckiem nad morze

Post autor: emiliakozak »

Jeśli wybieracie się wspólnie nad morze, to koniecznie wybierzcie jakiś hotel przyjazny rodzinie. Warto sprawdzić czy placówka posiada udogodnienia w postaci zapewniania dzieciom w restauracji krzesełek do karmienia czy specjalnego menu. Wiadomo, że pogoda może być różna więc dobrze aby była sala zabaw czy basen z częścią wydzieloną dla mniejszych dzieci. Niektóre hotele organizują również animacje, dzięki którym rodzice mogą odpocząć w hotelowym spa czy wypić w spokoju kawę.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Wakacje z dzieckiem nad morze

Post autor: grażynka011 »

Gdy planujecie wakacje z waszymi bliskimi to warto również pomyśleć o odpowiednim ubezpieczeniu turystycznym. Dla nas jednak najkorzystniejsze okazało się compensa/pl/ubezpieczenie/ubezpieczenie-turystyczne/ , zapewnia ono profesjonalną pomoc medyczną w prywatnych placówkach, więc warto na nie postawić

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Wakacje z dzieckiem nad morze

Post autor: zuzula12 »

Ja właśnie mam 3 dzieci i często z nimi jeżdże na basen i z racji tego ja też chciałabym popływać i ostatnio zamówiłam sobie Stroje kąpielowe z wysokim stanem poniewaz wiadomo jak wygląda ciało po ciążach. Jestem bardzo zadowolona poniewaz zbiera mi on ładnie wszytsko w całość i nic sie nie wylewa. Polecam zaglądnąć na ich stronę.

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Wakacje z dzieckiem nad morze

Post autor: Bigi12 »

Jak wybierasz się na wakacje to nie zapomnij że to czas złodziei i warto należycie ubezpieczyć dom a wtedy postaw na ofertę TUZ superpolisa/pl/partner/tuz/ które nie tylko specjalizuje się w ubezpieczaniu mienia ale ma świetne stawki. Oczywiście dzięki tej witrynie masz okazję poznać inne oferty i porównać je z sobą tak samo jak i wysokość stawki. Na pewno nie zawiedziesz się na ofercie.

papilotka
Posty: 150
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:47 am

Re: Wakacje z dzieckiem nad morze

Post autor: papilotka »

A moze do Chorwacji?? Wydaje mi sie, ze fajne miejsce na wyjazd z dzieckiem tripholiday/pl/blog/pogoda-i-klimat-w-chorwacji-caly-rok-kiedy-warto-jechac/ :) Mozna znalezc jakas fajna , idealnie dopasowana oferte.

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Wakacje z dzieckiem nad morze

Post autor: erica »

Jak podróżujecie z dziećmi, to na pewno przydadzą się wam również solidne walizki i przede wszystkim pojemne. Dlatego warto tutaj wspomnieć o firmie sklep.solier/pl/pol_m_Walizki-podrozne-779.html - gdzie możecie kupić coś naprawdę sprawdzonego i wytrzymałego. Macie tam walizki najróżniejszego typu.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Wakacje z dzieckiem nad morze

Post autor: mojra »

Zima za oknem, więc tym bardziej każdy marzy o wakacjach. Ja już nawet zaczęłam odliczać dni do wakacji i jakość tak mi lepiej, że ten czas coraz bliżej. Zajrzyjcie na strone https://szeruj.pl/odliczanie/ile-do-wakacji i sami sprawdźcie, ile czasu zostało!

ODPOWIEDZ